Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок, 1 грудня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

Музичні твори можуть зазвучати зовсім по-новому, якщо їх виконують інші музиканти, та ще й на свій лад. Кавер – хіти інколи стають ще більш популярними, аніж власне пісня у першому виконанні.  Саме про це йтиметься у розмові із музикантами Анастасією Скібіцькою та Владиславом Капустіним, які створили кавер-гурт  NV.

А ще у передачі: де  Григорію Сковороді вдалося відшукати фонтан Істини, який тисячоліттями шукає людство, чи знають лучани рідко вживані фразеологізми  і які  салати готуватимуть волиняни до Новорічних свят.

«PROВІЙСЬКО»  – 12:00

Тижневик, створений журналістами Військового телебачення України, розповідає про українську армію, її героїв і рядових, про озброєння й амуніцію, про те, що може врятувати життя нашим воїнам на передовій.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Тепер Павло Сбитов каже, що його рота батальйону морської піхоти – це не просто підрозділ, це – сім’я і друзі назавжди. А коли він вперше потрапив на ротацію, 95 відсотків його підрозділу становили абсолютно недосвідчені хлопці віком 20 – 25 років.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Художниця Олена Мальва просто у студії 12 каналу проведе майстер-клас – на очах глядачів за пів години створить  «Осінній блюз».   А ще розповість, чому не любить рамки, чого боїться і який проект планує творчий втілити разом  із сином-музикантом.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 16:00

Зима на Волині 100 років тому: яким був тогочасний клімат, як розважалися дітлахи і як облаштовували свій побут солдати австро-угорської армії, які у той час перебували на Волині,   –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Активні і пасивні дієслова та за якою єдиною формою утворюють власне пасив  –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.  «Лист пишеться мною», – українською звучить, щонайменше, дивно, але в англійській мові такі конструкції використовують доволі часто.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 20:00

Жанна Гадяк  – співзасновниця і власниця друкарні «Волиньполіграф». Які автори найбільше запам’ятовуються і які планки щодо якості ставить собі і своїм працівникам, як досягала успіху, працюючи 5 років по 12-14 годин на добу, і як виховує власних дітей, – у щирій і відвертій розмові бізнес вумен із Луїзою Киримовою.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00 – із оглядом того, чим  жив світ протягом останньої доби.