Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  12 січня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ  КОВАЛЕМ – 09:00  (прямий ефір)

Свічку як джерело освітлення люди використовували ще з III тисячоліття до н. е. Коштували свічки дорого,  і придбати їх могла лише заможна родина. Сьогодні ці вироби не мають колишньої цінності, і в інтер’єрі їх використовують, переважно, для декору або ароматерапії.

Катерина Лук’янчук виготовляє свічки вдома. З яких матеріалів вона їх робить, що таке соєвий віск і як правильно обрати аромосвічку, – про усе це наша гостя розповість у прямому ефірі 12 каналу.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 10:35

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Цього разу Максим запрошує глядачів відчути себе трішки італійцями. Він ділиться рецептом приготування традиційного італійської страви – пасти з тунцем. Буде цікаво, емоційно  і смачно.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

У 23 роки вона стала командиром розвідувального взводу. Тоді з 20 бійців із нею залишилися 4-ро. Решта не хотіла служити під командуванням дівчини. Як пережила цю історію, хто був її найміцнішою опорою і як склалася доля розвідниці, коли вона втратила цю опору, – розповідає сама Юлія Микитенко.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Марина Лактіонова поєднала в одну дві найулюбленіших справи свого життя – живопис та психологію. Тому нині вона не лише художниця,  а й арт-терапевтка. Вона допомагає людям висловити свій внутрішній стан, свої емоції через фарби, кольори, відтінки. А працюючи над власними картинами, ніколи і нічого не зображає реалістично.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

Як виглядав Зимненський монастир сто років тому і як він постраждав під час Другої світової війни, які будівлі збереглися до нашого часу і чому монастирський комплекс  вважають замком, – історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про усе це і продемонструє світлини, які нещодавно знайшла в закордонних архівах.

У ще одному випуску програми – історія однієї з культових споруд Луцька – нині православного храму Юрія Переможця, розташованого по вулиці Стрілецькій.  А будували його як гарнізонний костел наприкінці 19-го століття.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Тема наступного телевізійного уроку з англійської мови – фонетика. Зокрема, йтиметься про так звані «німі» або ж «глухі» літери. Тренерка з іноземних мов Інна Козак розповість і покаже на конкретних прикладах, які букви і в яких комбінаціях проговорювати взагалі не потрібно, а які  вимовляються дуже специфічно.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Кому у 2021 році підвищать пенсії та на скільки, які є зміни у підрахунку стажу, необхідного для виходу на заслужений відпочинок, а також про перехід на накопичувальну систему їхнього нарахування та про виплати військовим, – ці та інші теми обговоримо у програмі “Актуально” з Віктором  Кривчуком, начальником управління з питань виплат пенсій Головного управління Пенсійного фонду у Волинській області.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців початок другого тижня цього року.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00 – із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.