Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок, 16 лютого.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ – 09:00  (прямий ефір)

Сервіс замовлення авто – нині це популярна послуга, якою користуються багато людей. Причин багато: зручно, швидко, комфортно! Щоправда, є ризики, які потрібно  враховувати. Детальніше про цю послугу розповість наш ранковий гість –  Олег Берестовий,  відповідальний за розвиток сервісу замовлення авто “Уклон”.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Цього разу Максим пропонує глядачам приготувати неймовірно смачні й оригінальні курячі рулети із повітряним картопляним пюре. На своїй кухні він чаклуватиме разом із шеф-кухарем, учасником відомого кулінарного шоу на одному із центральних українських каналів Володимиром Юріним.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Коли Олександр Сосницький прийшов проситися на фронт, йому відмовили. Мовляв, хто зна, що у вас, донецьких, на думці. Він справді родом із Донецька. Там починався його Майдан. Потім був київський Майдан, служба в «Добробаті» і позивний «Мєткий», бо дуже влучно Олександр стріляв по ворожих цілях.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Хореограф Ігор Степанюк працював у багатьох відомих Волинських колективах. У деяких – танцівником, в інших – наставником, балетмейстером.  Про мистецтво хореографії, свій шлях у цьому особливому світі, якими танцями зараз більше цікавиться молодь і чи є майбутнє у народного стилю Ігор розповів у студії 12 каналу.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00

Програма «РЕТРО-ВОЛИНЬ» змінює формат. Відтепер Тетяна Яцечко-Блаженко у студії 12 каналу розмовлятиме про минуле Луцька і Волині із людьми, які добре знають історію нашого краю. Першим її гостем буде відомий луцький краєзнавець Олександр Котис. Незмінними у програмі залишаться старі фотографії, якими співрозмовники ілюструватимуть свої оповіді.

«РЕКРУТ», 1 серія  – 16:00

Журналіст Військового телебачення України Олексій Чубашев вирішив пройти дуже жорсткий відбір і перевірити, чи зможе він стати  службовцем  сил спеціальних операцій.  Два тижні на полігоні майже без сну і відпочинку, з безліччю марафонів, складних і надскладних завдань. Замість імені, прізвища і звання у кожного кандидата є лише номер. А над тимчасовим наметовим містечком все частіше звучить дзвін, який сповіщає: ще хтось не витримав і відмовився від мрії стати спецпризначенцем. Чи не зламається Олесій і чи дійде до фінішу?,– дивіться перше в Україні військове реаліті-шоу «Рекрут».

«ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Продовжуємо поповнювати словниковий запас англійської мови разом із тренеркою іноземних мов Інною Козак. Її наступний телеурок присвячений інфінітивам. На перший погляд – дуже проста тема. Але інфінітиви теж мають різні стани і часи.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Про старт вакцинації проти коронавірусу на Волині у програмі «Актуально» розповість начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Рудоквас. Також посадовець дасть відповіді на питання,  якою саме вакциною щеплюватимуть людей чи треба за неї платити і хто перший на черзі.

 «ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З КОСТЯНТИНОМ ЯВОРСЬКИМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Костянтин Яворський обговорюватиме з гостями студії, яким видався цей вівторок,  і новини, що найбільше вразили  українців.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00 –  із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.