Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  2 березня.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ – 09:00  (прямий ефір)

Хтось до новітніх соціальних мереж ставиться скептично, хтось – використовує усі можливості, які вони дають користувачам. До нашої студії завітає лучанка Аліна Ткачук – одна з перших тіктокерів нашого міста, яка не просто стежить за трендами, а й задає їх.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Цього разу Максим запрошує глядачів відчути себе трішки італійцями. Він ділиться рецептом приготування традиційного італійської страви – пасти з тунцем. Буде цікаво, емоційно  і смачно.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Роман Чайка, бойовий медик 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців. У 2017 році був у складі штурмової групи, яка зачистила від бойовиків російської окупаційної армії опорний пункт “Алмаз”, пізніше перейменований на честь загиблого Героя України Андрія “Орла” Кизило.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

У Луцьку працює лише два камерних оркестри. Один із них – відомий далеко за межами Волині «Кантабіле». Інший поки менш популярний, але із великим майбутнім. Це оркестр Луцької музичної школи № 2 «CON MOTO». В гостях у Тетяни Ярошик побував скрипаль, викладач,  художній керівник цього колективу Олександр Хомик.

«РЕКРУТ», 5 серія  – 16:00

Журналіст Військового телебачення України Олексій Чубашев вирішив пройти дуже жорсткий відбір і перевірити, чи зможе він стати  службовцем  сил спеціальних операцій.  Два тижні на полігоні майже без сну і відпочинку, з безліччю марафонів, складних і надскладних завдань. Чи не зламається Олексій і чи дійде до фінішу? – дивіться перше в Україні військове реаліті-шоу «Рекрут».

«ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

У черговому телеуроці англійської мови Інна Козак розповість про ідіоми – сталі вирази, які просто потрібно запам’ятати і використовувати у мовленні. Бо, скажімо, якщо українці купують кота у мішку, то носії англійської мови – порося.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Які райони Волині уже підтоплює і які – у зоні ризику, скільки гектарів землі залило водою та як усувати наслідки стихії. Про це в програмі «Актуально» розповість Ростислав Кравчук, начальник регіонального офісу водних ресурсів в області.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ»  – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині будемо оговорювати з гостями студії, яким видався цей вівторок,  і новини, що найбільше вразили  українців.

«ПО ДОРОЗІ» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 21:00

Цього разу “По дорозі” – про освіту в Україні та нові напрямки навчання, адже Богдан Коваль прямуватиме містом із ректором Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолієм Цьосем. Керівник Лесиного вишу розповів про те, коли у Луцьку випускатимуть лікарів, чи є майбутнє в освіті айтішників та які методи найкраще працюють для навчання молоді.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00  –  із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.