Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  26 січня

 РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ – 09:00  (прямий ефір)

У передачі поговоримо про фітнес для обличчя. Що це таке, скільки часу потрібно, аби досягнути помітного результату,  і що взагалі може змінитися від цих вправ, – розповість тренерка Ірина . Просто у студії вона також покаже кілька найефективніших вправ.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Цього разу Максим пропонує глядачам приготувати ліниві вареники за рецептом Євгена Клопотенка. Допомагати йому буде редакторка Громадського інтерактивного телебачення Владислава Ковальчук.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Максим Носенко у 2018-му був начальником штабу дивізіону надводних кораблів ВМС України.  Коли його корабель буксирував через Керченську протоку інше українське судно, поблизу наших територіальних вод з’явився російський розвідувальний корабель. Згодом підійшли й інші ворожі судна. У повідомленні, яке нашим воякам вдалося перехопити, була команда йти в атаку і брати на абордаж.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Ірина Бондаренко має багато захоплень у житті. Але каже, що її основна місія – нагадувати дівчатам і жінкам про те, що усі вони – красиві, і мають бути жіночними. Одним зі способів, як цього досягнути, є танець – пристрасний і запальний.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

У червовому випуску проєкту історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про те, як святкували Водохреще у Володимирі – Волинському 103 роки тому. На світлинах, які ви побачите у програмі, зображені урочиста процесія, яка рухається до річки Луга, сам обряд освячення води, місцеві жителі і військові, які брали участь у подіях першої світової війни.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Тема чергового уроку англійської мови – розмовні вирази і слова. Де б ви не були за кордоном, ви обов’язково почуєте різноманітні версії виразів «Як справи?», «Ти зрозумів?»,  «Ти з нами?» і відповіді на них. Як їх правильно вживати, аби вас справді зрозуміли, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

“Під матрацом”, у доларах чи євро, або покласти на депозит? У програмі  йтиметься про те, де зараз краще і надійніше зберігати гроші і куди їх інвестувати. Відповіді на ці питання даватиме професорка, завідувачка кафедри фінансів ВНУ імені Лесі Українки Олена Стащук.

 «ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців цей вівторок.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00  – із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.