Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  29  грудня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ  КОВАЛЕМ – 09:00  (прямий ефір)

Добро можна творити й онлайн – саме так вирішили організатори проекту “Happy dobro year”, які з допомогою онлайн-концерту збирають гроші для фонду “Таблеточки”. А цей фонд, своєю чергою, вже багато років допомагає дітям долати рак.  Детальніше у нашій студії розповість координаторка проекту Олександра Ройко.

А ще у передачі –  черговий урок англійської мови від Інни Козак і огляд фільмів, які можна цими днями подивитися в кінотеатрах Луцька.

«ВОЛИНЬ УНІКАЛЬНА» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 10:00

Скільки грошей є у бюджеті області, які галузі наступного року через коронавірус  будуть недофінансовані і які заклади через брак фінансів доведеться взагалі закрити, – про це у розмові із депутатом Волинської обласної ради, головою бюджетної комісії Орестом Маховським.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 10:35

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагаються повернути блиск в очах і віру у себе.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Святослав Заїць служив у Криму. 2014 –го він вийшов з півострова, не склавши зброю. Згодом брав участь в усіх головних боях: від Слов’янська і Луганського аеропорту – до Дебальцевого. Коли його підрозділ передислоковувався на нові позиції, Святослав вирішив сісти в перший літак. Коли вони приземлилися, по рації передали: «Другий літак із їх побратимами вибухнув. Не вижив ніхто».

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Адама Горбатюка волиняни знають як чудового співака, учасника телевізійних шоу і багатьох живих концертів. Чому він пішов на фронт, як його життя пов’язане з армією зараз і яку пісню вважає другим гімном Волині, – Адам розповів в інтерв’ю для 12 каналу.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

У новому випуску проекту Тетяна Яцечко-Блаженко продемонструє насправді унікальні світлини. Зроблені вони 1907 року у Почаєві. На цих фото – колоритні картинки із життя одного із головних місць паломництва українців. Тут і Почаївська лавра, і монахи, і місцеві жителі, які торгують своїм крамом на ринку, і паломники, які приходили сюди з усіх- усюд.

У ще одному випуску програми – фотографії  наймолодшого міста Волині Нововолинська у часи, коли воно активно розбудовувалося.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Як правильно пряму мову перетворити у непряму? Загалом в англійській мові усе відбувається майже так само, як в українській. Але, звісно, є багато нюансів. Зокрема, вони стосуються часу дієслів. Детально про усе розповість Інна Козак у черговому телевізійному мовному уроці.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Як безпечно провести новорічні свята? Рятувальники розкажуть, що потрібно знати, аби не травмуватися піротехнікою, і чи вже були в області подібні випадки. Крім цього, йтиметься про безпеку в домівках, адже пожежа може трапитися через одну несправну лампочку на гірлянді.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців початок останнього тижня цього року.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00 – із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.