Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у суботу, 21  листопада, і неділю, 22 листопада

ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак –  СУБОТА,  07:10, НЕДІЛЯ,  18:00

Картки, звукові програми чи традиційні паперові словники, – про те, як поповнювати  і вдосконалювати свій словниковий  запас,  розповість авторка програми Інна Козак  у черговому телевізійному  уроці  англійської мови.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З Тетяною Ярошик – СУБОТА, 08:00 ,НЕДІЛЯ, 15:00

Що можуть розповісти про людину звичайні лінії, чому її називали дівчинкою із пташкою у голові, а вона сама вчить дітей найперше мислити, а не малювати? Про це, а також про свою «Палітру мрій» і чому живе на два міста, розповіла гостя програми – художниця, арт-терапевтка, керівниця арт-студії «П’ятерня» Тетяна Мялковська.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК ВІКЕНД» – СУБОТА, НЕДІЛЯ,  09:00 

Найцікавіші теми і найкращі гості, які побували у студії 12 каналу впродовж тижня.

У суботу до вашої уваги такі теми:

Як правильно доглядати за улюбленою парою черевиків,  аби вона служила якомога довше, – свої поради глядачам дасть Ярослав Бондар, який професійно займається хімчисткою взуття.

Яка на смак мікрозелень гороху й редиски,  як її правильно вирощувати і зберігати і що таке мангольд, – про це розповість Андрій Шарук. Він багато років жив за кордоном, де і захопився вирощуванням екологічно чистої зелені.

Маркетологиня Анна Рудень поділиться своїми міркуваннями про те, чи вдасться заощадити у «чорну п’ятницю» і які «фішки» застосовують маркетологи, аби привабити покупців.

 У неділю лікарка-трихолог Леся Карпюк поділиться секретами догляду за волоссям і як зробити так, щоб воно було здоровим і красивим. У студії 12 каналу побувала і переможниця Міжнародного конкурсу «Міс Євразія 2020» Єлизавета Радзивилюк. Чи сильною була конкуренція на конкурсі, чи залишиться корона переможниці у неї назавжди і про мріє волинська красуня, – з перших уст.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ із Богданом Ковалем  – СУБОТА, 10:00, 18:15, 23:00, НЕДІЛЯ, 11:00, 20:00

Цей випуск програми найперше зацікавить людей, які через велику зайнятість, через нелюбов до кухні чи з якихось інших причин, готують улюблені страви із напівфабрикатів. На що звертати увагу,  обираючи напівготові пельмені, вареники, млинці, чи заморожені овечеві суміші, – порадами поділяться експерт Денис Богачук і Богдан Коваль.

БІЗНЕС – БРАНЧ із Луїзою Киримовою  –   СУБОТА, 11:00, НЕДІЛЯ, 16:00

У свої 27 Ілля Чапко відкрив у Луцьку  2 мовні школи,  створив власний курс із прискореного вивчення іноземної мови і відвідав 40 країн світу. На запитання , кого вважає своїм головним  конкурентом, відповідає: «Мій головний конкурент – я вчорашній».  Чи можна вивчити мову за місяць, як себе мотивувати до дій і як досягнути бажаного, – у ще одній історії успіху від Луїзи Киримової.

«АКТУАЛЬНО» з Наталкою Коваль – СУБОТА, 12:00

У той час, як деякі села виходили на мітинги проти приєднання до міста, у Любомлі  почали судитися за те, щоб не віддати  село Зачернеччя іншій громаді. Подробиці цієї справи, а також про глобальні плани з освітлення усіх навколишніх населених пунктів і про свою формулу успішної громади розповість Любомльський міський голова Роман Ющук.

***

У ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ згадаємо про події  2013-2014 років і ті події, які створили ґрунт для розвитку сепаратизму в Україні.

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ «ЯК ПОЧИНАЛАСЬ ВІЙНА. ХРОНІКИ. СВІДКИ»  – СУБОТА 14:00 (1 серія),  16:00 (2 серія)

«ВОЛИНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»  – огляд найважливіших подій, що відбулися протягом тижня на Волині – СУБОТА, 17:30, 18:30, 19:30, 21:30 і 23:30, НЕДІЛЯ – на екваторі кожної години.

«ДУХОВНА АБЕТКА» з  Марією Вавринюк  –    СУБОТА, 20:30, НЕДІЛЯ, 17:00

В ангелів небесних теж є своя ієрархія і кожен із них має ім’я. Яке місце у цій ієрархії займає архистратиг Михаїл, чи кожна людина має свого ангела-охоронця і яку роль він відграє у спілкуванні з Богом, – про усе це розповість настоятель храму архистратига Божого Михаїла, що у селі Підгайці, протоієрей Іван Гуреєв.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» з Наталкою Коваль  – СУБОТА,  22:00, НЕДІЛЯ, 21:00

Як зекономити на теплі взимку, які способи утеплення будинків є справді ефективними і чи завжди ІТП –  благо. Цю актуальну тему обговорюватимуть в ефірі ток-шоу «Позиція».  Учасники дискусії – голова правління ОСББ «Лучани» Юлія Сабатюк,  екскерівник ОСББ «По вулиці Карпенка-Карого, 9» Валерій Корпач , регіональний радник Фонду енергоефективності Петро Лавринюк .

А ще:

«Вікно в Америку» – інформаційний тижневик від  української служби «Голосу Америки» – СУБОТА, 17:00, 19:00, 21:00 і 23:00, НЕДІЛЯ  –  07:00, 08:00, 10:00, 12:00, 13:00, 19:00, 22:00