Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок, 30 листопада

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00

Віктор Вальчук – національний експерт і тренер із запобігання і протидії домашньому насильству. Він багато років працює із людьми, які постраждали від домашніх тиранів і дає дуже конкретні поради, як діяти у скрутній ситуації і куди можна звернутися за допомогою.

На Волині розпочали підготовку до благодійної акції «Чужих дітей не буває», яку вже 15 років організовують у Луцьку напередодні Різдвяних свят. Як долучитися по акції, кому передадуть подарунки і що найбільше  мріють  отримати на свято дітлахи, – у студії 12 каналу розповість  Дмитро Груша – координатор соціальної роботи Громадської організації “Ми плюс”.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Піст – не привід для смутку, а час, коли варто замислитися над своїм життям і взаєминами з Богом, – вважає настоятель Жидичинського Святомиколаївського чоловічого монастиря архімандрит Костянтин Марченко. І додає, що жити завжди треба з радістю. Що означає Різдвяний піст, чи варто у цей період відзначати особисті свята і яку роль у житті вірянина має відігравати духівник, – своїми думками на ці теми поділився  Костянтин Марченко у студії 12 каналу.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У черговому випуску своєї авторської програми Тетяна Яцечко-Блаженко покаже глядачам світлини, зроблені у Луцьку у 1987 році. Здавалося б, фотографії не надто давні, однак вони демонструють, як змінилося місто за останні 30 років.

Також пригадаємо забутий нині волинський бренд – порцеляну, яку у 18 столітті виробляли у селі Баранівка Волинської губернії.

«PROВІЙСЬКО»  – 14:00,  22:15

Тижневик, створений журналістами Військового телебачення України, розповідає про українську армію, її героїв і рядових, про озброєння і амуніцію, про те, що може врятувати життя нашим воїнам на передовій.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Героїня програми – Вікторія Гурська.  Вікторія – співачка, композитор, керівниця гурту «Аколада», а ще людина, яка вміє створювати іншим СВЯТО.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 17:00

Про дистанційне навчання,  роботу дитячих садочків у час пандемії, закриття шкіл на Волині і чи святкуватимуть цього року у навчальних закладах Новий рік, –   у розмові із Тетяною Соломіною, заступницею начальника управління освіти та науки облдержадміністрації.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Картки, звукові програми чи традиційні паперові словники, – про те, як поповнювати  і вдосконалювати свій словниковий  запас,  розповість авторка програми Інна Козак  у черговому телевізійному  уроці  англійської мови.

 «БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

Жанна Гадяк  – співзасновниця і власниця друкарні «Волиньполіграф». Які автори найбільше запам’ятовуються і які планки щодо якості ставить собі і своїм працівникам, як досягала успіху, працюючи 5 років по 12-14 годин на добу, і як виховує власних дітей, – у щирій і відвертій розмові бізнес вумен із Луїзою Киримовою.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні