Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у суботу, 30 січня, і неділю, 31 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК ВІКЕНД»    

До вашої уваги – найцікавіші теми і найкращі гості, які побували у студії 12 каналу впродовж тижня:

СУБОТА,  09:00 

Як дітям правильно розповісти про інтимне життя, в якому віці це робити найкраще і як не перейти межу, чим цікавляться діти 6-8 років і що хочуть про це знати підлітки, – відповіді на усі питання дасть сексологиня Оксана Мазурок.

У передачі також поговоримо про фітнес для обличчя. Що це таке, скільки часу потрібно, аби досягнути помітного результату,  і що взагалі може змінитися від цих вправ, – розповість тренерка Ірина Ковалюк. Просто у студії вона також покаже кілька найефективніших вправ.

НЕДІЛЯ,  09:00 

Незважаючи на карантин,  українці вже можуть подорожувати у деякі країни. Однак  мандрівки вже не будуть такими, як раніше. Як змінилися вимоги до безпеки, умови відпочинку, ціни, на які напрямки можна бронювати квитки, – про усе це і ще більше розповість керівник туристичної агенції  Богдан Климчук.

Хто така доула і які обов’язки вона виконує, які вимоги існують до представників цієї професії і де здобути необхідні знання, чи бувають доули-чоловіки і скільки коштують  послуги? Усі, хто зацікавився цими питаннями, отримають на них відповіді з уст професійного доула Наталії  Бохонко.

 «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –    СУБОТА, 10:00, 18:15, НЕДІЛЯ, 20:00
У новому випуску проекту «Як це працює» Богдан Коваль розповість, як правильно обирати товари для своїх чотирилапих домашніх улюбленців.  Чи можна їх годували їжею зі свого столу, який корм краще купувати – сухий чи у консервах, які іграшки призначені для дозвілля, а які – лише для дресури,  – відповіді на питання – у програмі.

«ПОЇХАЛИ!» З БОГДАНОМ КЛИМЧУКОМ – СУБОТА, 10:10, НЕДІЛЯ, 13:00
Богдан Климчук продовжує знайомити глядачів із країнами, в яких він побував сам і у яких радить побувати іншим. На черзі – Шрі-Ланка.

 «ЗАХОДЕНЬКИ» З МАРІЄЮ ВАВРИНЮК –  СУБОТА,  13:00, НЕДІЛЯ , 20:00

«Заходеньки» –  повертаються! У новому сезоні Марія Вавринюк разом зі знімальною групою вирушила у мандрівку волинськими містами, аби показати туристам місця, які просто не можна оминути увагою, і познайомити з цікавими людьми. Першим відкриватимемо для мандрівників Шацьк. І доведемо, що цей край приваблює не лише Шацькими озерами. Ми проведемо вас заповідними стежками, побуваємо на оповитому легендами хуторі, покатаємося на байдарках і разом приготуємо знамениті шацькі пончики.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ   –   СУБОТА, 11:00, НЕДІЛЯ, 16:00

Чим виробництво «Едельвіки» відрізняється від усіх інших в Україні,  чи складно працювати  й ділити акції компанії  із доньками,  чому з підприємства рідко звільняються працівники  і що нового «Едельвіка»  незабаром представить для споживачів, – про усе це – у відвертій і щирій розмові з головою правління компанії Юрієм Переходьком.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  –  СУБОТА, 12:00, НЕДІЛЯ, 7:00

Чи безпечно народжувати вдома, чи дозволено так робити в Україні та чим ризикують жінки,  відмовляючись від медичної допомоги?  Про це йтиметься у програмі «Актуально». Гість студії – Ярослав Токарчук, акушер-гінеколог Луцького пологового будинку.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК  –    СУБОТА, 8:00, НЕДІЛЯ, 15:00 

Заслужена артистка України, солістка Волинської обласної філармонії Галина Овсійчук на сцені уже 40 років. З них 32 роки співала у Волинському народному хорі, 8 працює сольно.  За усі ці роки вона жодного разу не виступала під фонограму! Про свій шлях до успіху,   улюблені пісні, гастролі,  творчу родину, а також своїх фанатів пані Галина розповіла у студії 12 каналу.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК    –    СУБОТА, 20:30, НЕДІЛЯ, 17:00

Чому ми ставимо свічки у храмі, звідки пішла традиція  засвічувати їх,  чи можна для цього користуватися власною запальничкою і де виготовляють свічки у Луцьку, – на ці на інші запитання даватиме відповідь клірик Свято-Миколаївського храму у Луцьку протоієрей Миколай Лазука.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  –  СУБОТА,  22:00, НЕДІЛЯ, 21:00

Для більшості людей маска стала вже звичним аксесуаром, а хтось досі забуває її одягати або для галочки носить “на бороді”. Скількох волинян оштрафували через відсутність такого захисту, чи були судові прецеденти,  пов’язані з цим, та чи дійсно маска захищає. Про це і більше йтиметься у програмі “Позиція”.

А ще в ефірі 12 каналу:

«ВОЛИНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»  – огляд найважливіших подій, що відбулися протягом тижня на Волині

НЕДІЛЯ       –      на екваторі кожної години

«ВІКНО В АМЕРИКУ» – інформаційний тижневик від  української служби «Голосу Америки»

СУБОТА   –   17:00, 19:00,  21:00 і  23:00.

НЕДІЛЯ  –  07:00, 08:00, 10:00, 12:00, 13:00,  22:00