Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер, 10 грудня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

10 грудня  увесь світ відзначає День футболу. Тож на 12 канал завітають футболісти, батько і син – Олег і Давид Герасимюки. Чим сьогодні займається екс-гравець луцької «Волині»,  де грає Герасимюк-молодший і що вплинуло на його вибір, чи бувають футболісти «колишніми»  і яка вона – ідеальна дружина спортсмена, – про це і не лише розкажуть гості студії.

Також  у «РАНКУ LIVE» –  огляд стрічок, які можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 10 грудня,  поради сімейної лікарки для людей, хворих на гіпертонію, а також у рубриці «ЗНО» чергова перевірка – чи пам’ятають лучани українські казки.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 11:00

Гостя студії – начальниця управління охорони здоров’я  Волинської облдержадміністрації Людмила Тимощук.  У розмові йтиметься про ситуацію з коронавірусом  в області: чи вистачає кисню у місцевих лікарнях, чи достатньо вони забезпечені апаратами ШВЛ , як часто хворіють лікарі, чи немає дефіциту із медичними працівниками і хто має оплачувати лікування хворих на КОВІД.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У черговому випуску програми – розповідь про планерну школу, яка у міжвоєнний період працювала у Кременці (нині – Тернопільської області). Цікаві і маловідомі факти Тетяна Яцечко-Блаженко доповнює раритетними світлинами.

Ще одна оповідь ведучої – про те, що одягали і як виглядали поліські модниці у 50- 60-их роках минулого століття.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:15

Микола Вандровський – командир взводу батальйону морської піхоти. Обіймає цю посаду уже кілька років, хоча за фахом він педагог, а військову справуопановував  уже на практиці – на передовій. Був момент, коли воїн уже попрощався із життям. Бойові побратими і медичні працівники витягнули із засипаного після обстрілу бліндажу.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гості студії – люди, які вміють влаштовувати іншим свято. Учасники колективу LAVITA – шоу співають, танцюють, демонструють фокуси, розважають і звеселяють. А їхня «фішка» – грузинські танці. Костюми для цих номерів їм шили на фабриці, де виготовляють концертне вбрання для балету «Сухішвілі».

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Артиклі – дуже короткі слова, які не мають власного значення, але впливають на правильність вживання  іменників, з якими поєднуються. Коли і які артиклі слід вживати, щоб говорити правильно –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  (ПРЯМИЙ ЕФІР)  – 20:00

Як виглядатиме Луцьк у найближчі роки: де зведуть нові багатоповерхівки,  чи не зменшиться в обласному центрі Волині площа парків і як розвиватиметься Старе місто, – про це у студії 12 каналу говоритимуть представник міської ради та експерти у сфері архітектури.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 21:00

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і щиру усмішку на обличчі.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.