Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер, 28 січня:

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 08:30

“Під матрацом”, у доларах чи євро, або покласти на депозит? У програмі  йтиметься про те, де зараз краще і надійніше зберігати гроші і куди їх інвестувати. Відповіді на ці питання даватиме професорка, завідувачка кафедри фінансів ВНУ імені Лесі Українки Олена Стащук.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

Незважаючи на карантин,  українці вже можуть подорожувати у деякі країни. Однак  мандрівки вже не будуть такими, як раніше. Як змінилися вимоги до безпеки, умови відпочинку, ціни, на які напрямки можна бронювати квитки, – про усе це і ще більше розповість керівник туристичної агенції  Богдан Климчук.

Також у «РАНКУ LIVE» – інформація  про те, які фільми можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 28 січня, і нова страва від Марії Швай у рубриці «МАShow».

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У селі Марковичі Локачинського району  в роки І-ої світової війни місцевих жителів було дуже мало. Їх, переважно, вивезли у східні губернії Російської імперії. Натомість тут  зупинялися солдати австро-угорської армії. Як виглядало село того часу – покаже історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко на світлинах, які вона постійно розшукує в архівах багатьох країн світу.

У ще одному випуску програми  – розповідь про те, яким міг бути храм на теперішній вулиці Стрілецькій у Луцьку. За планом місцевих урядників, це мав бути гарнізонний костел і проектів його спорудження було кілька.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:15

Денис Кісіленко – медик батальйону морської піхоти. Найстрашніший момент під час першої ротації був тоді, каже Денис, коли почув по рації, що у нашому підрозділі є троє поранених. Тим часом він надав допомогу лише двом. Де шукати третього – навіть не уявляв. Боявся, що не встигне…

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Заслужена артистка України, солістка Волинської обласної філармонії Галина Овсійчук на сцені уже 40 років. З них 32 роки співала у Волинському народному хорі, 8 працює сольно.  За усі ці роки вона жодного разу не виступала під фонограму! Про свій шлях до успіху,   улюблені пісні, гастролі,  творчу роду, а також своїх фанатів пані Галина розповіла у студії 12 каналу.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Тема чергового уроку англійської мови – розмовні вирази і слова. Де б ви не були за кордоном,  обов’язково почуєте різноманітні вапіанти виразів «Як справи?», «Ти зрозумів?»,  «Ти з нами?» і відповіді на них. Як їх правильно вживати, аби вас справді зрозуміли, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  – 20:00

Для більшості людей маска стала вже звичним аксесуаром, а хтось досі забуває її одягати або для галочки носить “на бороді”. Скількох волинян оштрафували через відсутність такого захисту, чи були судові прецеденти,  пов’язані з цим, та чи дійсно маска захищає. Про це і більше йтиметься у програмі “Позиція”.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00,  11:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.