Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер, 4 ЛЮТОГО:

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 08:30

Чи здорожчає оренда житла у 2021 році, чи зросте в ціні квадратний метр для тих, хто хоче придбати своє помешкання, та чи варто зараз вкладати гроші в комерційну нерухомість? Про ці та інші новини у сфері нерухомості йтиметься  у передачі «Актуально». Гість програми – експерт у цій сфері Валерій Мусійчук.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Написати ікону так, щоб у ній не лише були дотримані усі канони, але й відчувалася душа. Це – чи не головне завдання іконописців. Дмитро Зінько вже понад 10 років займається цим професійно. У нашій студії він розповість про усі тонкощі цієї роботи і наскільки допустимо в іконописі проявляти власний стиль.

Також у «РАНКу LIVE» – інформація  про те, які фільми можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 4 лютого, і нова страва від Марії Швай у рубриці «МАShow».

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Волинське Полісся традиційно називають мальовничим. Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі продемонструє світлини, які підтверджують це визначення. На них – водойми, луки, сінокоси, пароплав, сплавляння лісу і волинські селяни у святковому і буденному вбранні.

У ще одному випуску програми  – розповідь про луцьких модників і модниць 20-30 років минулого століття. Хутро, рукавички, капелюшки, костюми і краватки, ексклюзивні моделі – усе це можна роздивитися на фотографіях, зроблених у місцевих фотосалонах і на вулицях міста.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:15

Вікторія Дворецька – заступниця командира роти вогневої підтримки. Вона стала першою в Україні жінкою, яку призначили на таку посаду. За час її командування у роті бойових втрат не було.

Коли загинули її близькі друзі з сусідніх підрозділів, коли стало до неможливого важко, коли життя висіло на волосині, Вікторія взяла автомат,  випустила усі патрони у бік ворога, тоді зібралася і почала віддавати накази.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Заслужена артистка України, солістка Волинської обласної філармонії Галина Овсійчук на сцені уже 40 років. З них 32 роки співала у Волинському народному хорі, 8 працює сольно.  За усі ці роки вона жодного разу не виступала під фонограму! Про свій шлях до успіху,   улюблені пісні, гастролі,  творчу роду, а також своїх фанатів пані Галина розповіла у студії 12 каналу.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Новий урок від тренерки іноземних мов Інни Козак присвячений пасивним структурам в англійській мові. Вирази і конструкції, про які йтиметься, дуже часто зустрічаються на різноманітних тестуваннях, зокрема і при складанні ЗНО.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 20:00

Цього року в Україні відзначають 150-ти річчя від дня народження Лесі Українки. До пам’ятної дати обіцяють нарешті відремонтувати будинки, де жила Леся Українка, або бодай ввімкнути там тепло, традиційно провести “низку заходів”. Про те, чому в Україні зважають на руйнування пам’яток лише напередодні визначних дат, коли відреставрують інші не менш відомі історичні об’єкти, та й загалом про те, як потрібно дбати про спадщину українців, поговоримо у програмі “Позиція”.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00,  11:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.