Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 15 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Творчість надихає завжди, особливо якщо йдеться про малюків. Вихованці дитячого клубу “Сніжинка”  уже вкотре підготували нові відеороботи з нагоди новорічно-різдвяних свят! Юні артисти і їхня керівниця Тетяна Кривицька презентуватимуть свою творчість у студії 12 каналу.

Також  у «РАНОК LIVE» поговоримо   День народження Вікіпедії, а адвокатка Яна Кінах дасть поради з приводу сплати аліментів.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  – 10:00

З нового року в Україні тариф на газ зросте удвічі, на тепло утричі, дорожче доведеться заплатити за електрику та воду. У програмі «Позиція» будемо говорити про підвищення цін на комунальні послуги: виправдані такі дії чи ні. Гості нашої студії: директор підприємства «Луцьктепло»  Іван Скорупський, директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук,  директор технічний АТ «Волиньгаз» Павло Козюк,  докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри економіки та природокористування ВНУ імені Лесі Українки Олена Павлова і  депутат Луцької міської ради Михайло Щур.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Як виглядали Луцький замок і лютеранська кірха у 30 роках минулого століття, як відбувалися поліцейські марші на теперішній вулиці Лесі Українки і річкою Стир курсували невеликі судна, –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі розповідає про ці періоди і демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

У ще одному випуску програми ви зможете побачити світлини із краєвидами села Люб’язь Любешівського району і  сценами із життя його мешканців. Фото зроблені у 1910 – 1920 роках.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Хореограф Ігор Степанюк працював у багатьох відомих Волинських колективах. У деяких – танцівником, в інших – наставником, балетмейстером.  Про мистецтво хореографії, свій шлях у цьому особливому світі, якими танцями зараз більше цікавиться молодь і чи є майбутнє у народного стилю Ігор розповів у студії 12 каналу.

«ВОЇН – ЦЕ Я» – 14:00, 22:00

Валерій Нефедов за фахом – підводний археолог. 2014-го він змінив акваланг на військову форму. Пройшов Старобешеве й Іловайськ. За час війни його батарея випустила близько 9 тисяч снарядів.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Тема наступного телевізійного уроку з англійської мови – фонетика. Зокрема, йтиметься про так звані «німі» або ж «глухі» літери. Тренерка з іноземних мов Інна Козак розповість і покаже на конкретних прикладах, які букви і в яких комбінаціях проговорювати взагалі не потрібно, а які  вимовляються дуже специфічно.

 «АКТУАЛЬНО»  З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Чому на Волині не можуть відкрити ще один пункт екстреної медичної допомоги? Скільки автівок швидких пройшли техогляд? Яка зарплата у медиків і до скількох волинян вони протягом дня виїжджають на виклики? На ці та інші запитання  дасть відповідь  медичний директор з оперативної роботи Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Абрамов.

 «МАНДРИ» – 20:10

Як на природі приготувати оригінальні страви зі щойно виловленої риби? Щоб із димком і запахом вітру. І щоб одразу спробувати цю смакоту і оцінити майстерність автора цього кулінарного шедевра. Якщо вам цікаво усе це – дивіться на 12 каналі програму «Мандри».

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випниуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.