Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 29 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Хто така доула і які обов’язки вона виконує, які вимоги існують до представників цієї професії і де здобути необхідні знання, чи бувають доули-чоловіки і скільки коштують  послуги? Усі, хто зацікавився цими питаннями, отримають на них відповіді з уст професійного доула Наталії  Бохонко.

Також у «РАНКу LIVE» – анонси фільмів, які можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже цими вихідними, чергова порція інформації від професійної нумерологині   Вікторії Лотиш  і поради психологині Катерини Магнети – як можна змінити власне життя позитивним мисленням.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  –  10:00

Для більшості людей маска стала вже звичним аксесуаром, а хтось досі забуває її одягати або для галочки носить “на бороді”. Скількох волинян оштрафували через відсутність такого захисту, чи були судові прецеденти,  пов’язані з цим, та чи дійсно маска захищає. Про це і більше йтиметься у програмі “Позиція”.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах, приватних колекціях і на інтернет-аукціонах.  Цього разу  світлини будуть ілюструвати її розповіді про Людвіга Ірвінга, який народився у Луцьку 1910-го року і став легендою Діснею.

«Героєм» ще одного випуску програми є село Поворськ Ковельського району періоду першої світової війни.

«ЇСТИ» КУЛІНАРНИЙ БЛОГ МАКСИМА НІКІТІНА – 13:40, 18:40

Цього разу Максим здивує глядачів рецептом дуже смачної, поживної і корисної страви – овочевого рагу з індички.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Марію Хурсенко на Волині знають не лише як доньку відомого волинського композитора і виконавця В’ячеслава Хурсенка, але й як цікаву співачку, учасницю відомого украраїнського талант-шоу. Чи продовжує вона шлях батька, які пісні любить найбільше, чим її вразило столичне закулісся і ким вона себе бачить у майбутньому, –Марія розповіла у студії 12 каналу.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» – 14:00, 22:00

«Це було як у кіно. За один день ми встигли повоювати і з кадирівцями, і з кадровими російськими військовими, і з місцевими сепаратистами», – згадує український захисник Володимир Палій. Такі дні не забуваються. Хоча попереду їх буде ще багато.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Тема чергового уроку англійської мови – розмовні вирази і слова. Де б ви не були за кордоном,  обов’язково почуєте різноманітні вапіанти виразів «Як справи?», «Ти зрозумів?»,  «Ти з нами?» і відповіді на них. Як їх правильно вживати, аби вас справді зрозуміли, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

 «АКТУАЛЬНО»  З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Чи безпечно народжувати вдома, чи дозволено так робити в Україні та чим ризикують жінки,  відмовляючись від медичної допомоги?  Про це йтиметься у програмі «Актуально». Гостем студії буде Ярослав Токарчук, акушер-гінеколог Луцького пологового будинку.

 «ПОЇХАЛИ» З БОГДАНОМ КЛИМЧУКОМ – 21:10

Богдан Климчук продовжує знайомити глядачів із країнами, в яких він побував сам і у яких радить побувати іншим. На черзі – Єгипет. Який курорт обрати, як на цей вибір може вплинути 82 кілометри суші, де краще обмінювати гроші і де треба здати ПЛР-тести, аби відпочити без проблем і пригод, – відповіді на ці та багато інших питань, – у програмі.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випниуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.