Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 4 грудня

ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак – 07:15, 18:00

Активні і пасивні дієслова та за якою єдиною формою утворюють власне пасив  –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.  «Лист пишеться мною», – українською звучить, щонайменше, дивно, але в англійській мові такі конструкції використовують доволі часто.

БІЗНЕС – БРАНЧ ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ  –  08:00

Жанна Гадяк  – співзасновниця і власниця друкарні «Волиньполіграф». Які автори найбільше запам’ятовуються і які планки щодо якості ставить собі і своїм працівникам, як досягала успіху, працюючи 5 років по 12-14 годин на добу, і як виховує власних дітей, – у щирій і відвертій розмові бізнес вумен із Луїзою Киримовою.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІКТОРІЄЮ РУДЬ І ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Думаєте ляльками граються лише діти? Ні, є ляльки, які дуже люблять і дорослі.  Наприклад – інтер’єрні, чи дуже подібні на людину. У «РАНКУ LIVE» познайомимо вас із лялькаркою Ольгою Ребровою, яка, повірте, вміє дивувати.

А ще перевіримо, чи пам’ятають лучани знають  українські народні казки,  психологиня Катерина Магнета розповість, що таке емоційна гігієна і як правильно її дотримуватися, а  тренер Станіслав Коцуга і його колега Віола у рубриці «Спортивний ранок» покажуть ще одну ефективну вправу, яку можна виконувати  вдома.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  – 10:00

Тема ефіру – Луцька міська рада. Нове депутатське скликання.

Які рішення прийматимуть депутати першочергово, що зміниться для лучан та якою буде розстановка сил у раді, говоритимуть гості нашої студії: депутат Луцької міської ради від партії “За майбутнє” Євген Ткачук і депутат Луцької міської ради від партії “Європейська Солідарність”  Юрій Моклиця.  Експертом  буде Володимир Данилюк – журналіст, головний редактор видання “Волинська газета”

РЕТРО-ВОЛИНЬ З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Як називалося і як виглядало село Новокотів 100 років тому і яким був Луцьк у 1917 році та що про нього розповідали солдати російської армії, які тут дислокувалися, – про це у своїй авторській програмі розповість  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко. Вона також демонструє раритетні фото, які знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Віктора Павліка лучани знають як керівника міжнародних проектів і затятого мандрівника. Але він також пише і видає книги, хоча письменником себе не вважає.  Про що йдеться у повісті «Гандзя» і що поєднує його з відомим скульптором Миколою Голованем, – пан Віктор розповість у студії 12 каналу.

ВОЇН – ЦЕ Я – 14:00, 22:00

Коли підрозділ, у якому служив Дмитро Козир, перекинули в Донецький аеропорт, на бетонній підлозі був такий шар битого скла, що по ньому важко було ходити. Дмитро і його побратими тоді ще не знали, що їх чекає 56 днів оточення.

АКТУАЛЬНО З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

У студії 12 каналу – Луцький міський голова Ігор Поліщук. Очільник міста розповість, як формує свою команду, які пріоритети розвитку міста визначив для себе і як реагує на прохання і побажання лучан. А також відповість на численні запитання, які жителі міста поставили йому у соцмережах.

«ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –  20:00

Цей випуск програми найперше зацікавить людей, які через велику зайнятість, через нелюбов до кухні чи з якихось інших причин, готують улюблені страви із напівфабрикатів. На що звертати увагу,  обираючи напівготові пельмені, вареники, млинці, чи заморожені овечеві суміші, – порадами поділяться експерт Денис Богачук і Богдан Коваль.

«МАНДРИ» – 20:10

Як на природі приготувати оригінальні страви зі щойно виловленої риби? Щоб із димком і запахом вітру. І щоб одразу спробувати цю смакоту і оцінити майстерність автора цього кулінарного шедевра. Якщо вам цікаво усе це – дивіться на 12 каналі нову програму «Мандри».

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.