Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок,  1 березня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00 (прямий ефір)

Разом із весною до нас приходять і сезонні алергії. Чому вони виникають та як з ними навчитися жити, чи можна запобігти і позбутися зовсім – розповість лікарка-алерголог Тетяна Яковенко.

Також у передачі – чергова порція інформації від нумерологині Вікторії Лотиш (цього разу  про людей, число народження яких – 7) і поради від тренерів Стаса та Віоли.

 «ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

У програмі «Духовна абетка» говоримо про поведінку у храмі.  Що робити, якщо ви вперше прийшли до церкви або якщо не розумієте богослужіння? Як правильно хреститись, ставити свічки, бити поклони, стояти чи сидіти під час служби? Які існують обмеження і заборони для жінок у церкві?  На всі ці питання відповідатиме священник Михайло Онищук, декан храмів міста Луцька.

«ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –  13:00   

Кухонний посуд, на перший погляд,  – звична і дуже проста річ, але щоб правильно його вибрати, потрібно знати фізичні властивості матеріалів, з яких виготовляють сучасний посуд. Про це розповість Богдан Коваль у проекті “Як це працює”, аби приготування вами їжі було не лише приємним, а й комфортним процесом

 «МАSHow» ІЗ МАРІЄЮ ШВАЙ –  13:35, 18:10

Готувати смачно, просто, весело, музично, і з любов’ю і задоволенням, – девіз Марії Швай, яка вичакловує на кухні нескладні у приготуванні, але цікаві страви.   Цього тижня Маша разом зі своєю маленькою помічницею Євою готуватимуть іспанський чурос. Не знаєте, що це? Дивіться «МАSHow»!

«PROВІЙСЬКО»  – 14:00

Тижневик, створений журналістами Військового телебачення України, розповідає про українську армію, її героїв і рядових, про озброєння і амуніцію, про те, що може врятувати життя нашим воїнам на передовій.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

В гостях у студії 12 каналу –  співачка, заслужена артистка України, учасниця дуету «Душа Волині»,  керівниця мистецького центру «Красне» Алла Опейда. Як встигати все – співати, керувати, вчити, гастролювати, виховувати, і при цьому ще вишивати, шити, плести і готувати, – пані Алла розповість у щирій розмову із Тетяною Ярошик. А ще пригадає, як починала працювати у сільському клубі, як створювався її дует із В’ячеславом Судимою і хто назвав його «Душа Волині».

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 16:00

Програма «РЕТРО-ВОЛИНЬ» змінила формат. Відтепер Тетяна Яцечко-Блаженко у студії 12 каналу розмовлятиме про минуле Луцька і Волині із людьми, які добре знають історію нашого краю. Гостя цього випуску – колекціонерка, дослідниця волинського одягу Марія Доліновська.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ –  08:00, 17:00

Про реформи в управліннях юстиції, хто нині опікується виконавчою службою на Волині та чому працівники відомства отримали більше повноважень йтиметься у програмі «Актуально». Крім цього, говоритимемо  про виконання судових позовів та сплату аліментів. Гість студії – керівник західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тарас Грень.

 «ЗАХОДЕНЬКИ» З МАРІЄЮ ВАВРИНЮК –  18:20 

«Заходеньки» –  у Шацьку! Цей край приваблює не лише Шацькими озерами. Ми проведемо вас заповідними стежками, побуваємо на оповитому легендами хуторі, покатаємося на байдарках і разом приготуємо знамениті шацькі пончики.

 «БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

За яку мінімальну суму можна придбати у Луцьку якісну автівку?  Чому Юлія Риковська пов’язала своє життя із автомобільним бізнесом? Якою є жінка-керівниця у цій сфері? Конкуренція в автобізнесі: це добре чи погано? На усі ці запитання у програмі «Бізнес-бранч» відповідатиме керівниця  компанії «WEST AUTO HUB».

«ВЕЧІР НА 12-МУ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Наталка Коваль обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців початок цього тижня.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні