Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок,  1 лютого:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00 (прямий ефір)

Як зробити дизайн помешкання красивим, надовго і «не за всі гроші», що зараз у тренді, що вважається класикою, на яку мода не впливає, – на ці на інші запитання відповідатиме гостя програми дизайнерка Анна Дідух.

Також у передачі – чергова порція інформації від нумерологині Вікторії Лотиш (цього разу  про людей, число народження яких – 3), поради від тренера Станіслава Коцаги для тих, хто хоче бути підтягнутим і завжди в тонусі, а також їстівні букети від Максима Нікітіна.

«ПОЇХАЛИ!» З БОГДАНОМ КЛИМЧУКОМ – 10:40

Богдан Климчук продовжує знайомити глядачів із країнами, в яких він побував сам і у яких радить побувати іншим. На черзі – Шрі-Ланка.

 «ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Чому ми ставимо свічки у храмі, звідки пішла традиція  засвічувати їх,  чи можна для цього користуватися власною запальничкою і де виготовляють свічки у Луцьку, – на ці на інші запитання даватиме відповідь клірик Свято-Миколаївського храму у Луцьку протоієрей Миколай Лазука.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Автотуризм  на Волині у 30 роках минулого століття і як виглядав Луцьк у цей же період, –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі розповідає про ці періоди і демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

«ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –  13:00

У новому випуску проекту «Як це працює» Богдан Коваль розповість, як правильно обирати товари для своїх чотирилапих домашніх улюбленців.  Чи можна їх годували їжею зі свого столу, який корм краще купувати – сухий чи у консервах, які іграшки призначені для дозвілля, а які – лише для дресури,  – відповіді на питання – у програмі.

«ВОЇН – ЦЕ Я»  – 14:00,  22:15

Микола Вандровський – командир взводу батальйону морської піхоти. Обіймає цю посаду уже кілька років, хоча за фахом він педагог, а військову справуопановував  уже на практиці – на передовій. Був момент, коли воїн уже попрощався із життям. Бойові побратими і медичні працівники витягнули із засипаного після обстрілу бліндажу.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ –  08:00, 17:00

Чи безпечно народжувати вдома, чи дозволено так робити в Україні та чим ризикують жінки,  відмовляючись від медичної допомоги?  Про це йтиметься у програмі «Актуально». Гість студії – Ярослав Токарчук, акушер-гінеколог Луцького пологового будинку.

 «ЗАХОДЕНЬКИ» З МАРІЄЮ ВАВРИНЮК –  18:30 

«Заходеньки» –  повертаються! У новому сезоні Марія Вавринюк разом зі знімальною групою вирушила у мандрівку волинськими містами, аби показати туристам місця, які просто не можна оминути увагою, і познайомити з цікавими людьми. Першим відкриватимемо для мандрівників Шацьк. І доведемо, що цей край приваблює не лише Шацькими озерами. Ми проведемо вас заповідними стежками, побуваємо на оповитому легендами хуторі, покатаємося на байдарках і разом приготуємо знамениті шацькі пончики.

 «БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

Чим виробництво «Едельвіки» відрізняється від усіх інших в Україні,  чи складно працювати  й ділити акції компанії  із доньками,  чому з підприємства рідко звільняються працівники  і що нового «Едельвіка»  незабаром представить для споживачів, – про усе це – у відвертій і щирій розмові з головою правління компанії Юрієм Переходьком.

«ВЕЧІР НА 12-МУ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Наталка Коваль обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців початок цього тижня.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні