Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок, 16 листопада

Ранкове шоу «РАНОК LIVE» з Вітою Климовець і Вікторією Рудь  – 09:00  (прямий ефір)

Ботокс і мезотерапія чи настій із кропиви і реп’яхова олія, – які засоби застосовувати, аби мати блискуче  шовковисте волосся? Про це розповість лікар-трихолог  Леся КАРПЮК.  Тренер Станіслав Коцага і його помічниця Віола у рубриці «Спортивний ранок» продемонструють ще одну дієву вправу для ніг, а в рубриці «ЗНО»  перевіримо, чи знають лучани народні приказки.

А ще розкажемо про волинське молоко із помаранчевим відтінком, чому 21-ше століття називають «золотим століттям»  ґудзика і подискутуємо про те, чи можна пробачити зраду.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Усе, що відомо про життя  і жертовність  Святої Великомучениці Параскеви П’ятниці, як бережуть пам’ять про неї у Милушах  і як прищепити дітям повагу до моральних цінностей цілих поколінь, – у розмові із настоятелем місцевого храму, названого на честь Святої Великомучениці, протоієреєм Богдан Репіньовським.

 РЕТРО-ВОЛИНЬ З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Автотуризм  на Волині у 30 роках минулого століття і як виглядав Луцьк у цей же період, –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гостя студії 12 каналу – співачка, композиторка, солістка гурту «YARA» Ірина Усачова. Вона розповість про те, скільки значень має слова «yara»,  на яких локаціях знімали перший кліп гурту, і як фольк-колектив потрапив на рок-фестиваль.

“АКТУАЛЬНО” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 17:00

Про непопулярні, але необхідні рішення голови громади, про те, які школи закриють в ОТГ і як планують наповнювати бюджет, – йтиметься у розмові із новообраним Берестечківським міським головою Ігорем Грудзевичем.

ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак – 07:15, 18:00

Картки, звукові програми чи традиційні паперові словники, – про те, як поповнювати  і вдосконалювати свій словниковий запас  розповість Інни Козак  у черговому телевізійному  уроці  англійської мови.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

Ще одна історія успіху. Цього разу  – від  бізнес вумен Лілія Данилюк. Разом із чоловіком  вони  заснували три успішних бізнес-проекти: школу іноземних мов «Perfect School»,  ліцензовану приватну школу «Think Global» і  садок «Tik Tak».

У дуже відвертому інтерв’ю Лілія розкаже, що означає фінська система виховання і навчання, чому відмовилася переїжджати  у Сполучені Штати і як сталося, що неї є три мами і два тата.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  22:00

У 23 роки вона стала командиром розвідувального взводу. Тоді з 20 бійців із нею залишилися 4-ро. Решта не хотіла служити під командуванням дівчини. Як пережила цю історію, хто був її найміцнішою опорою і як склалася доля розвідниці, коли вона втратила цю опору, – розповідає сама Юлія Микитенко.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні