Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок,  28 грудня:

«ВОЛИНЬ УНІКАЛЬНА» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ –  08:00

Про бурштин та перспективи видобутку інших корисних копалин в області – розмова  з керівником  комунального підприємства “Волиньприродресурс” Анатолієм Капустюком . А ще про те, на якій площі видобувають бурштин, скільки, якої він якості і чи приносить дохід у бюджет області, чи працюють досі на Волині незаконні старателі і що буде із землею, з якої вибрали сонячне каміння.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE»  – 09:00 (прямий ефір)

Раніше тему сексуального виховання оминали стороною,  нині ж її вважають дуже важливою. Як дітям правильно розповісти про інтимне життя, у якому віці це робити найкраще і як не перейти межу, – розповість сексологиня Оксана Мазурок.

Також у передачі – про останні приготування до  Нового року і символічність страв на святковому столі, про те, як розрахувати «індекс олів’є» і як тіло тримати у тонусі за допомогою фізичних вправ.

«МАНДРИ» –  10:40

Біла капуста, ліниві голубці з картоплею, печеня, запражка  – ці страви обов»язково до цих пір подають на весілля чи інші великі забави на Опіллі. Готують їх із продуктів, вирощених у власній господі. Місцеві господині поділяться їх рецептами у черговому випуску програми «Мандри».

 «ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Наскільки людині у повсякденному житті потрібна духовна підтримка, чому багато людей вважають, що духовність обмежена стінами храму, чи можна молитися, лежачи в ліжку, і якими мають бути взаємини мирянина з духівником,  – про це і не тільки розмова з настоятелем Святопокровського храму, що у селі Княгининок, протоієреєм Михайлом Бучаком.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У селі Марковичі Локачинського району  в роки І-ої світової війни місцевих жителів було дуже мало. Їх, переважно, вивезли у східні губернії Російської імперії. Натомість тут  зупинялися солдати австро-угорської армії. Як виглядало село того часу – покаже історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко на світлинах, які вона постійно розшукує в архівах багатьох країн світу.

Інша частина фотодобірки  розповідає історію чудотворної ікони Ісуса Христа, написану у Франції в часи Наполеона Бонапарта, яка тепер зберігається у Луцьку.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 13:05

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

«ВОЇН – ЦЕ Я»  – 14:00,  22:15

У 23 роки вона стала командиром розвідувального взводу. Тоді з 20 бійців із нею залишилися 4-ро. Решта не хотіла служити під командуванням дівчини. Як пережила цю історію, хто був її найміцнішою опорою і як склалася доля розвідниці, коли вона втратила цю опору, – розповідає сама Юлія Микитенко.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Що можуть розповісти про людину звичайні лінії, чому її називали дівчинкою із пташкою у голові, а вона сама вчить дітей найперше мислити, а не малювати? Про це, а також про свою «Палітру мрій» і чому живе на два міста, – розповіла гостя програми – художниця, арт-терапевтка, керівниця арт-студії «П’ятерня» Тетяна Мялковська.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 17:00

Функції районних рад  укрупнених районів, бюджети громад і як їх можна збільшити, а також чи приєднаються Підгайцівська та Боратинська громади до Луцька і якщо так, то коли, – про усе це у розмові з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном.

 «БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

Роман Понікарук   продавав вишиванки через інтернет-магазин. У 2014-му, коли попит на все українське в рази перевищив пропозицію, вирішив відкрити власне виробництво. Коли на зароблені раніше гроші закупив обладнання і встановив його в орендованому приміщенні, зупинився і подумав: «А що робити далі?»  Відповіді не було, бо не було досвіду. Довелося шукати і прокладати власний шлях. Яким він був, де тепер купують вироби його фірми і скільки вишиванок має сам Роман, – він розповів у студії 12 каналу.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні