Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в середу,  13 СІЧНЯ:

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Тема наступного телевізійного уроку з англійської мови – фонетика. Зокрема, йтиметься про так звані «німі» або ж «глухі» літери. Тренерка з іноземних мов Інна Козак розповість і покаже на конкретних прикладах, які букви і в яких комбінаціях проговорювати взагалі не потрібно, а які  вимовляються дуже специфічно.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  07:00

Де зазвичай будують храми, як обирають, на честь кого їх назвати, чому у церкві потрібно запалювати свічки, з яких частин складається іконостас і що означають окремі елементи одягу священника  – розмова про церковні атрибути і символи із настоятелем парафії  Першомученика і Архідиякона Стефана в смт Торчин,  протоієреєм Степаном Деленівим.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

У день, коли українці готуються у родинному колі святкувати  Щедрий вечір і зустрічати Старий новий рік,   у студії 12 каналу відбудеться прем’єра дуже атмосферної щедрівки “Бігла теличка” від гурту “Нота Нео”. Свою нову відеороботу презентуватимуть керівниця  колективу Аліна Степанюк  і  його  учасниця  Христина Смульська .

«ЇСТИ» КУЛІНАРНИЙ БЛОГ МАКСИМА НІКІТІНА – 13:35, 18:15

Цього разу Максим здивує глядачів рецептом дуже смачної, поживної і корисної страви – овочевого рагу з індички.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Під час оборони Донецького аеропорту Олександр Терещенко втратив праву руку, кисть лівої руки і око. Він уже мав бігти до БТРа, щоб їхати на перепочинок у Піски, коли побачив за півметра від себе гранату без чеки…

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Зима на Волині 100 років тому: яким був тогочасний клімат, як розважалися дітлахи і як облаштовували свій побут солдати австро-угорської армії, які у той час перебували на Волині,   –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

Ще одна оповідь ведучої – про історію сільськогосподарського банку на Волині. Він працював у двох відомих будівлях на вулиці Винниченка у Луцьку.

 «АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Кому у 2021 році підвищать пенсії та на скільки, які є зміни у підрахунку стажу, необхідного для виходу на заслужений відпочинок, а також про систему нарахування та про виплати пенсій військовим, – ці та інші теми обговоримо у програмі “Актуально” з Віктором  Кривчуком, начальником управління з питань виплат пенсій Головного управління Пенсійного фонду у Волинській області.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

В гостях у студії 12 каналу – заслужена артистка України, учасниця дуету «Душа Волині» Алла Опейда.

 «У НОВИЙ РІК – ІЗ 12 КАНАЛОМ!» – 22:15

Зустрічаємо старий Новий рік весело, драйвово, цікаво і водночас по-родинному тепло і затишно у товаристві ведучих 12 каналу. Згадуємо найважливіше, що відбувалося у році 2020-му, сміємося над курйозами  і щиро бажаємо, аби 2021-ий  був щасливішим, щедрим на добро,  любов і мир.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.