Огляд програм, які будуть в ефірі 12 каналу 2 грудня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ ТА ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Чи знаєте ви, хто такий лашмейкер? Гостя студії  Оксана Шурашкевич пояснить усе детально – і чим займаються люди цієї професії, і які секрети їх успішної роботи, і чи безпечні ці процедури для жінок.

А ще у програмі –  консультація  адвокатки Яни Кінах про те, де не можна курити і розпивати спиртні напої  і як можуть бути покарані порушники відповідного закону.  дискусія на тему, чому лучани продовжують платити готівкою у громадському транспорті  і невеликий експеримент, чи знають українські народні пісні.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Піст – не привід для смутку, а час, коли варто замислитися над своїм життям і взаєминами з Богом, – вважає настоятель Жидичинського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрит Костянтин Марченко. І додає, що жити завжди треба з радістю. Що означає Різдвяний піст, чи варто у цей період відзначати особисті свята і яку роль у житті вірянина має відігравати духівник, – своїми думками на ці теми поділився  Костянтин Марченко у студії 12 каналу.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Олександр Кучма служив поблизу Маріуполя, коли стало відомо про захоплення у місті райвіділу міліції. На той час у відділку перебував начальник штабу українських військових Сергій Лисенко, який пішов домовлятися з місцевими правоохоронцями про спільні патрулювання.  Його потрібно було визволити за будь-які ціну.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

Цього разу  світлини будуть ілюструвати її розповіді про історію Братської церкви у Луцьку, а також про те, як виглядало місто у 1916 році.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Активні і пасивні дієслова та за якою єдиною формою утворюють власне пасив  –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.  «Лист пишеться мною», – українською звучить, щонайменше, дивно, але в англійській мові такі конструкції використовують доволі часто.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Чи можливі подорожі під час пандемії, куди поїхати за кордон, які місця краще відвідати в Україні, і зокрема на Волині, під час зимових канікул чи відпустки. Детально про це – у розмові із директором туристичного агентства  Богданом  Климчуком.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

Відомому луцькому гурту «Флайза» виповнюється 20 років. Як святкуватимуть ювілей, скільки учасників працювало у команді за 2 десятиліття і хто залишився з командою з першого дня і дотопер, чому флайзівці знімають документальний фільм і над яким кліпом зараз працюють, – про усе це розповів незмінний лідер гурту Андрій Тимчук у студії 12 каналу.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 21:00

Жанна Гадяк  – співзасновниця і власниця друкарні «Волиньполіграф». Які автори найбільше запам’ятовуються і які планки щодо якості ставить собі і своїм працівникам, як досягала успіху, працюючи 5 років по 12-14 годин на добу, і як виховує власних дітей, – у щирій і відвертій розмові бізнес вумен із Луїзою Киримовою.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.