Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в середу,  27 січня:

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  07:00

Де зазвичай будують храми, як обирають, на честь кого їх назвати, чому у церкві потрібно запалювати свічки, з яких частин складається іконостас і що означають окремі елементи одягу священника  – розмова про церковні атрибути і символи із настоятелем парафії  Першомученика і Архідиякона Стефана в смт Торчин,  протоієреєм Степаном Деленівим.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Тема чергового уроку англійської мови – розмовні вирази і слова. Де б ви не були за кордоном,  обов’язково почуєте різноманітні вапіанти виразів «Як справи?», «Ти зрозумів?»,  «Ти з нами?» і відповіді на них. Як їх правильно вживати, аби вас справді зрозуміли, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

«ЇСТИ» КУЛІНАРНИЙ БЛОГ МАКСИМА НІКІТІНА – 13:35, 18:15

Цього разу Максим приготує гороховий суп. Звісно, у нього є своє секрети, аби ця страва вдалася дуже смачною, наваристою, ароматною.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Коли підрозділ, у якому служив Дмитро Козир, перекинули в Донецький аеропорт, на бетонній підлозі був такий шар битого скла, що по ньому важко було ходити. Дмитро і його побратими тоді ще не знали, що їх чекає 56 днів оточення.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У черговому випуску проекту  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко продемонструє світлини, які були зроблені 1916 року на території Волині.  На цих колоритних знімках цікаве усе: мешканці, будинки, вулиці Ковеля, Турійська, Затурець та інших населених пунктів. Але одне із цих фото справді унікальне.

Нині у селі Дольськ  Турійського району від величного палацу не залишилося і сліду. Лише завдяки світлинам, що збереглися в державних і приватних архівах, ми можемо побачити як виглядали ці прекрасні споруди.

 «АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

“Під матрацом”, у доларах чи євро, або покласти на депозит? У програмі  йтиметься про те, де зараз краще і надійніше зберігати гроші і куди їх інвестувати. Відповіді на ці питання даватиме професорка, завідувачка кафедри фінансів ВНУ імені Лесі Українки Олена Стащук.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

Заслужена артистка України, солістка Волинської обласної філармонії на сцені уже 40 років. З них 32 роки співала у Волинському народному хорі, 8 працює сольно.  За усі ці роки вона жодного разу не виступала під фонограму! Про свій шлях до успіху,   улюблені пісні, гастролі,  творчу роду, а також своїх фанатів пані Галина розповіла у студії 12 каналу.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Богдан Коваль обговорюватиме з гостями студії події дня, що мали найбільший резонанс серед волинян.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі впродовж останньої доби.