Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в середу,  30 грудня

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  07:00

Наскільки людині у повсякденному житті потрібна духовна підтримка, чому багато людей вважають, що духовність обмежена стінами храму, чи можна молитися, лежачи в ліжку, і якими мають бути взаємини мирянина з духівником,  – про це і не тільки розмова з настоятелем Святопокровського храму, що у селі Княгининок, протоієреєм Михайлом Бучаком.

«ВОЛИНЬ УНІКАЛЬНА» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 08:00

Скільки грошей є у бюджеті області, які галузі наступного року через коронавірус  будуть недофінансовані, а які заклади через брак фінансів доведеться взагалі закрити, – про це у розмові із депутатом Волинської обласної ради, головою бюджетної комісії Орестом Маховським.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

2 дні до Нового року, саме час готувати імбирне печиво. Чи не найбільш захопливим етапом приготування улюблених смаколиків є їх декорування. Цим ведучі РАНКУ і займуться просто у студії разом із майстринею Анною Оцапюк.

А ще у програмі – цікаві ідеї для новорічного корпоративу чи сімейної вечірки, а також – ще одна ефективна вправа для занять спортом удома від тренерів Станіслава та Віоли.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00  

«Я був двохсотим,  лежав у машині без ознак життя поміж інших загиблих хлопців. Перед відправкою нас ще раз перевірили і почули у мене слабкий пульс», – Герой України, захисник Савур-могили  Ігор Гордійчук пережив таке, у що важко повірити. Його  буквально витягли з того світу. А після того були довгі місяці повернення …

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях. Цього разу  ви зможете побачити світлини, яким більше ста років. На них – село Новокотів, розташоване неподалік Луцька. Але у тогочасних документах це село має іншу назву.

У ще одному випуску програми  – розповідь про історію Братської церкви у Луцьку.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Як правильно пряму мову перетворити у непряму? Загалом в англійській мові усе відбувається майже так само, як в українській. Але, звісно, є багато нюансів. Зокрема, вони стосуються часу дієслів. Детально про усе розповість Інна Козак у черговому телевізійному мовному уроці.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Як безпечно провести новорічні свята? Начальник сектору взаємодії зі ЗМІ та роботи з громадськістю управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Володимир Нестеров розкаже, що потрібно знати, аби не травмуватися піротехнікою, і чи вже були в області подібні випадки. Крім цього, йтиметься про безпеку в домівках, адже пожежа може трапитися через одну несправну лампочку на гірлянді.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

І знову у цей передсвятковий період гостями студії будуть люди, які дарують іншим свято. Цього разу – це керівниця івент – агенції Тетяна Скулинець і її син,  автор та ведучий інтерактивно-гумористичного шоу «Тет а тет» Роман Скулинець.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 21:00

Роман Понікарук   продавав вишиванки через інтернет-магазин. У 2014-му, коли попит на все українське в рази перевищив пропозицію, вирішив відкрити власне виробництво. Коли на зароблені раніше гроші закупив обладнання і встановив його в орендованому приміщенні, зупинився і подумав: «А що робити далі?»  Відповіді не було, бо не було досвіду. Довелося шукати і прокладати власний шлях. Яким він був, де тепер купують вироби його фірми і скільки вишиванок має сам Роман, – він розповів у студії 12 каналу.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.