Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у суботу, 23 січня, і неділю, 24 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК ВІКЕНД» –  НЕДІЛЯ,  09:00 

До вашої уваги – найцікавіші теми і найкращі гості, які побували у студії 12 каналу впродовж тижня:

Богдан і Марія разом із майстринею Жанною Мацюк спробували просто у студії зробити м’які іграшки з вовни. А також Жанна розказала, що передбачає технологія   “фелтинг”, за якою працює майстриня та які іграшки вона любить творити найбільше.

На Волині є багато людей, для яких моржування — це стиль життя. Серед них – Алла Жупанюк і Альона Гапончук. Про  свій шлях до цього способу загартування тіла й духу вони розказали глядачам 12 каналу.

У програмі також поговоримо про заняття спортом для людей поважного віку. Як регулювати фізичні навантаження, аби вони принесли користь, чи впливають вони на моральний стан людини, де люди елегантного віку можуть займатися у Луцьку, –   розкажуть  керівник Волинського центру здоров’я “Спорт для всіх” Олександр Кулаков та керівниця ГО “Університет ІІІ віку” Оксана Степанюк.

 «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –    СУБОТА, 10:00, НЕДІЛЯ, 20:00

У черговому випуску проекту «Як це працює» Богдан Коваль розповість, на що потрібно зважати при виборі молочних продуктів: молока, сметани, йогуртів та інших, аби отримати максимум користі для власного організму і головне – не нашкодити самому собі чи своїм близьким.

«ПОЇХАЛИ!» З БОГДАНОМ КЛИМЧУКОМ – СУБОТА, 10:10, НЕДІЛЯ, 13:00

Богдан Климчук продовжує знайомити глядачів із країнами, в яких він побував сам і у яких радить побувати іншим. На черзі – Єгипет. Який курорт обрати, як на цей вибір може вплинути 82 кілометри суші, де краще обмінювати гроші і де треба здати ПЛР-тести, аби відпочити без проблем і пригод, – відповіді на ці та багато інших питань, – у програмі.

 «МАНДРИ» –  СУБОТА,  20:00

У черговому випуску  програми «Мандри» ви не лише почуєте рецепт оригінальної страви – «Мисливський рондель», а й побачите увесь магічний процес її приготування. Професійний мисливець робитиме це, як і належить, на свіжому повітрі.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ   –   СУБОТА, 11:00, НЕДІЛЯ, 16:00

Героїня програми  – засновниця та директорка компанії  «ДІМ ЕНЕРГО СЕРВІС» Наталія Ковальчук.  З нею говорили про те, що стало поштовхом для створення власної фірми, що таке енергетичні сертифікати і як вдалося вивести Луцьк у лідери  в Україні за кількістю їх виготовлення,  наскільки важко бути мамою і бізнес леді одночасно.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – СУБОТА, 12:00, НЕДІЛЯ, 7:00

Про роботу Центру реабілітації учасників бойових дій у Луцьку говоритимемо із завідувачем цього закладу Олександром Солобчуком. Які послуги надає Центр, як туди можна потрапити і хто може там пройти курс реабілітації, – відповіді на ці та інші питання – у програмі.

НЕДІЛЯ, 15:00                  

Співачка, авторка та виконавиця власних пісень, солістка Волинської обласної філармонії Соломія Денисюк мріяла стати вчителькою української мови та літератури. Але коли уже привезла документи для вступу у педагогічний коледж, ноги самі занесли її на факультет музичного виховання. Тепер у її творчому доробку – виступи на багатьох великих і малих сценах України і Європи. А ще – кілька авторських пісень, відео на одну із яких Соломія презентує глядачам 12 каналу. Пісню «Мій подарунок» вона присвятила своєму коханому зі Стамбула.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК    –    СУБОТА, 20:30, НЕДІЛЯ, 17:00

Де зазвичай будують храми, як обирають, на честь кого їх назвати, чому у церкві потрібно запалювати свічки, з яких частин складається іконостас і що означають окремі елементи одягу священника  – розмова про церковні атрибути і символи із настоятелем парафії  Першомученика і Архідиякона Стефана в смт Торчин,  протоієреєм Степаном Деленівим.

БАСКЕТБОЛ.  МАТЧ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ  МІЖ КОМАНДАМИ ВИЩОЇ ЛІГИ   «СТАРИЙ ЛУЦЬК УНІВЕРСИТЕТ» І «ПОЛІТЕХНІКА» (ЛЬВІВ)  (ПРЯМИЙ ЕФІР)    СУБОТА –  18:00, НЕДІЛЯ – 11:00 

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  –  СУБОТА,  22:00, НЕДІЛЯ, 21:00

Сміттєвий полігон у селі Брище під Луцьком переповнений більше ніж удвічі. Екологи не раз фіксували порушення в його експлуатації, та попри це, Луцькій громаді більше немає куди дівати власне сміття. Про колапс через відходи та як його вирішити говоритимемо у програмі «Позиція».

А ще в ефірі 12 каналу:

«ВОЛИНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»  – огляд найважливіших подій, що відбулися протягом тижня на Волині

НЕДІЛЯ – на екваторі кожної години

«ВІКНО В АМЕРИКУ» – інформаційний тижневик від  української служби «Голосу Америки»

СУБОТА   –   17:00, 19:00,  21:00 і 23:00, НЕДІЛЯ  –  07:00, 08:00, 10:00, 12:00, 13:00,  22:00