Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в вівторок, 17 листопада

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» з БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00  (прямий ефір)

Андрій Шарук  вирощує екологічно чисту зелень. Як це робити правильно, чим підживлювати і чи готові українці платити більше за здорові продукти, Андрій розповість у студії 12 каналу.

А ще йтиметься про те, яким способом у Тернополі обійшли карантинні обмеження, де можуть знайомитися  з жінками холостяки, яким за 40, і чому художник Ілля Рєпін переслідував своїх натурників.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

У 23 роки вона стала командиром розвідувального взводу. Тоді з 20 бійців із нею залишилися 4-ро. Решта не хотіла служити під командуванням дівчини. Як пережила цю історію, хто був її найміцнішою опорою і як склалася доля розвідниці, коли вона втратила цю опору, – розповідає сама Юлія Микитенко.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гостя студії 12 каналу – бандуристка, авторка і виконавиця власних пісень  Наталя Лосєва.  Дівчина мріє створити власний гурт,  знімати кліпи і зробити так, щоб бандуру сприймали як багатогранний і дуже сучасний  інструмент.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО –  16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях. Цього разу  ви зможете побачити світлини, яким більше ста років. На них зображені мешканці поліських сіл у національному вбранні, за звичними для них справами. Особливість цим знімків є те, що вони… кольорові.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 18:00

Що таке модальні дієслова і як їх застосовувати в англійській мові, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Розмова із новообраним Шацьким селищним головою Сергієм Карпуком про створення Центру туризму, будівництво нового сміттєзвалища та обміління Світязя. Чому замість того, щоб вирішувати екологічну проблему, на цьому “роблять політику”.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 20:00

Ще одна історія успіху. Цього разу  – від  бізнес вумен Лілія Данилюк. Разом із чоловіком  вони  заснували три успішних бізнес-проекти: школу іноземних мов «Perfect School»,  ліцензовану приватну школу «Think Global» і  садок «Tik Tak».

У дуже відвертому інтерв’ю Лілія розкаже, що означає фінська система виховання і навчання, чому відмовилася переїжджати  у Сполучені Штати і як сталося, що неї є три мами і два тата.

ФІЛЬМ «ВОЛИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ  ЛЕСІ УКРАЇНКИ»  –  22:00

Волинському національному університету імені Лесі Українки – 80 років.

Потужні лабораторії,  подвійний диплом європейського зразка, міжнародний обмін студентами, Центри вивчення іноземних мов, новостворений медичний інститут – це лише окремі штрихи портрета, який щоденно творять  викладачі і студенти вишу. Корені волинської освіти –  з  глибині століть.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. Із оглядом того, чим ще жив світ протягом останньої доби.