Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  19 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ – 09:00  (прямий ефір)

Традиційно на свято Водохреща  люди  йдуть на річки, озера, аби  зануритися у крижану воду. Більшість із них робить це символічно раз у рік саме цього дня. Але є люди, для яких моржування — це стиль життя. Серед них – Алла Жупанюк. Про  свій шлях до цього способу загартування тіла й духу Алла розповість глядачам 12 каналу.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 10:35

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Цього разу Максим запрошує глядачів приготувати і скуштувати справжній ферганський плов. Допомагати йому буде уродженець сонячного Узбекистану. Буде цікаво, емоційно  і смачно.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Роман Сегейда народився у Росії. Але волею долі став українським воїном. 146 днів він разом із побратимами із 80 окремої аеромобільної бригади брав участь у боях за Луганський аеропорт.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Юля Каспрук родом із Луцька. Уже другий рік дівчина живе,  навчається і працює у Києві. За цей вона уже встигла знятися у кліпі Дана Балана, кількох серіалах і телевізійних стрічках. Як знайти і реалізувати себе у столиці, що треба робити, аби впевнено підніматися творчими сходинами, – Юля розповість у студії 12 каналу.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

У червовому випуску проєкту історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про те, як святкували Водохреще у Володимирі – Волинському 103 роки тому. На світлинах, які ви побачите у програмі, зображені урочиста процесія, яка рухається до річки Луга, сам обряд освячення води, місцеві жителі і військові, які брали участь у подіях першої світової війни.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

«Так, я з вами погоджуюся» чи «Ні, я не згоден із вами», – як правильно англійською відповісти співрозмовнику на його твердження, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Про кліматичні зміни в Україні та на Волині зокрема, про те, чи можливо зараз точно спрогнозувати погоду та чому зараз фіксують такі різкі перепади температур, йтиметься у розмові із представником Волинського центру гідрометереології.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців цей вівторок.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00 – із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.