Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  2 лютого:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ – 09:00  (прямий ефір)

2 лютого минає 6 років з дня трагічної гибелі Андрія Кузьменка. Того дня він втрапив у ДТП, повертаючись з останнього у своєму житті концерту в Кривому Розі. До нас у студію прийде шестирічний Максим. Незважаючи на свій юний вік, хлопчик неабияк захоплюється творчістю Скрябіна та виконує його композиції.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Максим запрошує глядачів приготувати і скуштувати справжній ферганський плов. Допомагати йому буде уродженець сонячного Узбекистану. Буде цікаво, емоційно  і смачно.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Сергій Гайдук потрапив у зону бойових дій у 1914-му. Через рік демобілізувався. Але вдома пробув недовго і повернувся до своїх побратимів на фронт. Хоча часто життя буквально висіло на волосині, полишати своїх він не збирається. Каже, буде воювати до перемоги.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Співачка, авторка та виконавиця власних пісень, солістка Волинської обласної філармонії Соломія Денисюк мріяла стати вчителькою української мови та літератури. Але коли уже привезла документи для вступу у педагогічний коледж, ноги самі занесли її на факультет музичного виховання. Тепер у її творчому доробку – виступи на багатьох великих і малих сценах України і Європи. А ще – кілька авторських пісень, відео на одну із яких Соломія презентувала глядачам 12 каналу. Пісню «Мій подарунок» вона присвятила своєму коханому зі Стамбула.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

У селі Підбереззя Горохівського району у 18-му столітті звели три палаци – один дерев’яний і два кам’яних. Згодом два із них були знищені вогнем.  Третій, оточений чудовим парком, стояв до початку Другої світової війни.  Як виглядала ця споруда і її мешканці, як вони жити, відпочивали, розважалися, займалися спортом і навіть святкували весілля, – розповість Тетяна Яцечко-Блаженко, доповнюючи свою розповідь фотографіями із архіву родини Грохольських, якій і належали ці палаци.

В іншому випуску програми – оповідь про магазини брендового взуття, що працювали у Луцьку на початку 20 століття.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Новий урок від тренерки іноземних мов Інни Козак присвячений пасивним структурам в англійській мові. Вирази і конструкції, про які йтиметься, дуже часто зустрічаються на різноманітних тестуваннях, зокрема і при складанні ЗНО.

 «АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Чи здорожчає оренда житла у 2021 році, чи зросте в ціні квадратний метр для тих, хто хоче придбати своє помешкання, та чи варто зараз вкладати гроші в комерційну нерухомість? Про ці та інші новини у сфері нерухомості йтиметься  у передачі «Актуально». Гість програми – експерт у цій сфері Валерій Мусійчук.

 «ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався цей вівторок,  і новини, що найбільше вразили  українців.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00 –  із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.