Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  22 грудня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ   КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ – 09:00  (прямий ефір)

Готуючись до новорічно-різдвяних свят, прикрашаючи дім і шукаючи рецепти вишуканих страв, важливо не забувати про духовну складову цього періоду. Про те, як налаштуватися і провести ці свята правильно, говоритимемо із Дариною ЧАМАХУД – музиканткою, чудовою господинею, чарівною жінкою і дружиною священника.

А ще у передачі –  дискусія про те, що тримає людей у шлюбі, черговий урок англійської мови від Інни Козак і  поради тренерів-реабілітологів Станіслава та Віоли.

«ВОЛИНЬ УНІКАЛЬНА» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 10:00

У програмі “Волинь унікальна” Наталка Коваль спілкуватиметься із заступником голови обласної ради Григорієм Пустовітом. Зона відповідальності нового керівника,  чи приєднаються до Луцька громади, розташовані навколо міста, і куди мають сплачувати податки підприємства, де працюють жителі обласного центру, – відповіді на ці та інші питання – у передачі.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 10:35

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

За 47 днів оточення – 16 боїв, 62 обстріли. Але найбільшою проблемою була відсутність води, а найбільшою радістю – день, коли пішов дощ. І, звісно, той факт, що всі побратими у той страшний період залишилися живі. Так згадує події 2014 року Сергій Кривонос, який  керував обороною Краматорського аеродрому.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Адама Горбатюка волиняни знають як чудового співака, учасника телевізійних шоу і багатьох живих концертів. Чому він пішов на фронт, як його життя пов’язане з армією зараз і яку пісню вважає другим гімном Волині, – Адам розповів в інтерв’ю для 12 каналу.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

Як жили, навчалися, працювали і відпочивали луцькі студенти на початку 80-их років минулого століття, – історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про усе це і продемонструє світлини, які їй надіслала глядачка, випускниця філологічного факультету Луцького  педінституту Наталія Вігіринська.

«Героєм» ще одного випуску програми є село Поворськ Ковельського району періоду першої світової війни.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

У черговому телевізійному уроці англійської мови тренерка  іноземних мов Інна Козак продовжує тему модальних дієслів.  Застосовуючи їх, потрібно зважати на певні  нюанси, через незнання яких іноземець може зрозуміти вас неправильно.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Функції районних рад  укрупнених районів, бюджети громад і як їх можна поліпшити, а також чи приєднаються Підгайцівська та Боратинська громади до Луцька і якщо так, то коли, – про усе це у розмові із виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 21:30

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та їх проекція на Волинь. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, чим жили українці останні сім днів.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00 – із оглядом того, чим  жив світ протягом останньої доби.