Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок, 5 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ  КОВАЛЕМ – 09:00  (прямий ефір)

Невдовзі українці відзначатимуть Різдво, а це означає,  що потрібно знову готуватися до свята. Частково можна оновити і декор. Наприклад, власноруч створити  Різдвяний віночок на двері. Як його зробити і задекорувати, аби він був оригінальним  і символічним,  у студії 12 каналу розповість і покаже декораторка Ірина Попович.

А ще у передачі –  черговий урок англійської мови від Інни Козак і огляд фільмів, які можна цими днями подивитися в кінотеатрах Луцька.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 10:35

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Артур Шкеул пригадує свій найважчий бій – той, у якому був поранений його рідний брат. Захищати країну воїн пішов за мобілізацією, а потім підписав контракт і зараз служить у морській піхоті. Про побратимів та про те, як чоловіка змінює війна, Артур розповів у програмі «Voїн – це я»/

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Після феєричного виступу на польському телешоу «Mam talent!» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів». Гість студії –  скрипаль-віртуоз, композитор Олександр Божик. Суперфіналіст популярних телешоу «Україна має талант»  і  «Британія має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», фіналіст шоу «Хвилина слави», лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

У черговому випуску проекту Тетяна Яцечко-Блаженко продемонструє унікальні світлини, на яких зображений Луцьк 30-их років минулого століття. Усі вони зараз зберігаються в одному із найбільших варшавських архівів. На цих фото – кірха,  річка Стир, що омиває стіни Луцького замку і усе старе місто, костел Петра і Павла, а також строї військових і поліції на теперішній вулиці Лесі Українки.

У ще одному випуску програми – зображення палацу у Великих Загайцях. Це одна із найвідоміших сторуд  на території Великої Волині.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Як правильно і красиво англійською мовою привітати з Новим роком і Різдвом, як називаються святкові атрибути, зокрема ялинка, гірлянда, подарунки і ще багато дрібничок, без яких неможливо уявити ці чарівні зимові дні, – детально про усе розповість Інна Козак у черговому телевізійному мовному уроці.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Січневий локдаун в Україні: які установи працюватимуть, а куди не можна буде потрапити. Як ці карантинні обмеження вплинуть на економіку області та як на місцевому рівні можна допомогти підприємцям. Про це буде розмова у програмі “Актуально” із Андрієм Ткачуком, заступником начальника управління економічного розвитку та торгівлі Волинської ОДА.

 «ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців початок першого тижня цього року.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00, 23:00 – із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.