Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок, 9 лютого:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРЄЮ ШВАЙ – 09:00  (прямий ефір)

«ФлайzZzа. Фільм» – це третій проект, який відомий луцький гурт створив на честь свого 20-річчя. Перші два представили наприкінці 2020 року – кліп на пісню «Шикардос» та ювілейний онлайн-концерт.  Чия була ідея створити ще й фільм, хто працював над  ним,  хто розповів про історію гурту, – про усе це у студії 12 каналу розкажуть лідер гурту Андрій Тимчук і режисер Тарас Сватула.

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Цього разу Максим пропонує глядачам приготувати ліниві вареники за рецептом Євгена Клопотенка. Допомагати йому буде редакторка Громадського інтерактивного телебачення Владислава Ковальчук.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Олена Білозерська каже, що за останні роки побувала в усіх гарячих точках в Україні. При цьому лише при звільненні Маріуполя вона була у цивільному одязі і з камерою – як журналістка. По тому одягла військовий стрій, взяла у руки зброю і добровольцем пішла на фронт.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гості студії – учасники відомого на Волині і поза нею квартету «Акорд». Чим займаються музиканти, окрім цього колективу, хто із них став оперним співаком, а хто викладає у виші, чи пішли шляхом батьків їхні діти, – про це і не лише – у розмові в студії 12 каналу.

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12.00, 16:00

Як виглядав Зимненський монастир сто років тому і як він постраждав під час Другої світової війни, які будівлі збереглися до нашого часу і чому монастирський комплекс  вважають замком, – історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про усе це і продемонструє світлини, які нещодавно знайшла в архівах.

Ще один випуск програми присвячений темі засобів масової інформації. Зокрема тим, що працювали у Ковелі більш ніж століття тому.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Продовжуємо поповнювати словниковий запас англійської мови разом із тренеркою іноземних мов Інною Козак. Її наступний телеурок присвячений фразовим дієсловам.

 «ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З САШКОМ БУГАЄНКОМ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Сашко Бугаєнко обговорюватиме з гостями студії, яким видався цей вівторок,  і новини, що найбільше вразили  українців.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00 –  із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.