З 13 у кінотеатрі PremierCity ви можете переглянути такі фільми:

«Гнів людський»

На вулицях Лос-Анджелеса орудує злагоджена команда грабіжників. Їхня головна ціль – інкасаторські машини. Небагатослівний та рішучий англійський джентльмен Хілл одержимий бажанням встановити правосуддя. Для нього важливо виявити замовників та виконавців серії пограбувань. Винуватці, як би вони не намагалися сховатися, обов’язково відчують на собі гнів Хілла та його вміння мститися. Трилер «Гнів людський» – нове дітище британського режисера Гая Річі. Окрім режисури, він також долучився до написання сценарію. Для виконання головної ролі запросили Джейсона Стейтема.

«Пила: Спіраль»

Імпульсивний детектив поліції Нью-Йорка Зік Бенкс все життя намагається вирватися з тіні свого батька, уславленого ветерана правоохоронних органів. Одного разу, Бенксу та його новому напарнику доручають розслідування серії жорстоких вбивств, які дивним чином нагадують злочини минулих років. Так вони опиняються в епіцентрі зловісної гри, а ціна програшу в ній – людське життя. Починаючи з 2004-го року вісім фільмів «Пила», об’єднані спільною темою, заробили в прокаті $976 млн. Виробництво фільму жахів «Пила: Спіраль» почали обговорювати ще в січні 2018-го року.

«Нечестивий»

У невеличкому містечку у Новій Англії живе Еліс. Дівчина має вади слуху. Якось їй явилася Діва Марія і відтоді Еліс почала нормально чути та говорити. Вона здобула дар, завдяки якому зцілює людей. Аби зустрітися з дівчиною, люди почали їхати з усього світу. Скандально відомий у минулому, а нині забутий журналіст Джеррі Фенн вирішує підготувати матеріал про ці події. Він приїздить до міста, де живе Еліс, спілкується з нею та з місцевим священиком. Чим пильніше Джеррі придивляється до усього, що відбувається, тим очевидніше для нього, що за надприродними подіями навколо Еліс стоять зовсім не ті сили, про які вона говорить. Фільм жахів «Нечестивий» ґрунтується на романі Джеймса Херберта «Святиня», виданому у 1983-му році.

«Незвідана земля»

Кожному іноді хочеться побути на самоті. У Еді це бажання нездоланної сили. Вона пережила не з чим не порівнюване горе. Дівчина не хоче бачити людей і тому відправилася так далеко, як тільки змогла – у маленьку хатинку на схилі гори. Допоміг їй дістатися сюди Мігель, місцевий мисливець. Еді просить лишити її саму, не навідуватись та забрати собі машину. Мігель, хоч і не схвалює таку поведінку, але йде геть. За деякий час він повертається та знаходить Еді напівживу, замерзлу та голодну. Він обіцяє, що піде назавжди лише тоді, коли навчить її виживати в таких умовах. Навчитися жити далі – єдине, чого тепер хоче Еді.