Вже від сьогодні – 20 травня – у кінотеатрах PremierCity можна переглянути такі фільми:

“Амоніт”

  • У 1840-х роках у Лайм-Ріджесі, невеличкому містечку на півдні Англії, живе Мері Еннінг – палеонтолог-любитель та колекціонерка скам’янілостей. Часи, коли її археологічні відкриття були предметом обговорень, лишилися у минулому. Нині похмура та жорстка жінка живе з того, що продає туристам у якості сувенірів свої знахідки. Якось до неї приїжджає палеонтолог разом зі своєю дружиною Шарлоттою. Прагнучи вирушити далі з археологічною експедицією, він залишає хвору дружину та просить Мері піклуватися про Шарлоту. Біографічна драма «Амоніт» розповідає про британку Мері Еннінг, яку відносять до 10 найвпливовіших жінок-науковиць світу.

“Дозволь йому піти”

  • Події наступної стрічки розгортаються у Монтані у 60-х роках минулого століття. На ранчо живе щаслива родина – колишній шериф Джордж та Маргарет, а також їхній дорослий син з дружиною Лорною та новонародженим немовлям. Ідилія безповоротно нищиться коли трагічно гине єдиний син. Молода вдова невдовзі знову виходить заміж, за Донні Уібоя. Якось випадково Маргарет побачила на вулиці, як Уібой б’є спершу дитину, а потім і саму Лорну. Жінка, схвильована жорстоким ставленням до онука та колишньої невістки, вирішує втрутитися. Однак виявляється пізно. Уібой поїхав з дружиною до своєї рідні в інший штат. Маргарет вмовляє Джорджа визволити Лорну і маленького онука.

“Погані дороги”

  • А ось наступний фільм вже про дороги Сходу України протягом 2015-го року. Кожна з новел у кіно розповідає про сильні стосунки між людьми, що виникають в часи війни. П’ять розбитих доріг, п‘ять типів стосунків, питання любові, довіри, зради, ненависті та навіть порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Фільм Наталії Ворожбит «Погані дороги» створений за мотивами її авторської п’єси.

“Круелла” (У кіно з 27 травня)

  • Далі про  70-ті роки у Лондоні, де царює атмосфера панк-року. Молода та амбіційна Естелла де Вілл завжди усвідомлювала свої сильні сторони. Вона прагне стати впливовою фігурою у світі моди. Та на її шляху до успіху – начальниця, голова дому моди, баронеса фон Хельман. Але вже невдовзі з Естелли дівчина стане Круеллою та наводитиме жах на усіх довкола. Кримінальна комедія «Круелла» – новий проект студії Disney, приквел до фільмів «101 долматинець» 1996-го року та «102 долматинці» 2000-го.року