Президент України Володимир Зеленський майже через рік перебування на посаді призначив перших трьох голів райдержадміністрацій на Волині – Горохівської, Ківерцівської та Любомльської.

Двоє із новопризначених керівників районів – колишні очільники обласного управління юстиції, – пише ІА ВолиньPost.

Зокрема, Горохівську РДА очолив колишній начальник головного управління юстиції у Волинській області Сергій Мишленик, а Любомльську – його колега за видом діяльності Ігор Оксенчук. Головою Ківерцівської РДА стала голова Журавичівської сільської ради Алла Гонтар.

Згідно з декларацією, Сергій Мишленик проживає у Луцьку. Має дружину та двох синів. У власності родини – квартира в Луцьку, будинок у Гіркій Полонці, земельні ділянки у Заборолі та Гіркій Полонці. У 2019 році Сергій Мишленик працював у товаристві з обмеженою відповідальністю “ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ”, де за рік отримав 344 230 гривень зарплати.

Сергій Мишленик

Новий голова Любомльської райдержадміністрації Ігор Оксенчук – теж уродженець Луцька, тут проживає і зараз. Має дружину та двох синів. Трудову діяльність розпочинав вчителем історії, згодом працював у державній виконавчій службі й, підіймаючись кар’єрною драбиною, очолив обласне управління юстиції.

Оксенчук має квартиру та гараж у Луцьку, а його дружина – житловий будинок та земельну ділянку у селі Боратин, що біля Луцька. В автопарку сім’ї Оксенчуків – Lexus CT 200H 2012 року випуску (належить Ігорю Оксенчуку). Також Ігор Оксенчук вказав, що користується автомобілем Volkswagen Transporter, який належить третій особі – Мартинюку Івану Федоровичу.

У 2019 році серед заробленого Ігорем Оксенчуком – лише дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю (5249 гривень). Його дружина заробила майже 82 тисяч гривень заробітної плати в обласному управлінні юстиції та отримала майже 20 тисяч гривень пенсії.

У власності Оксенчука та його дружини – 34 тисячі доларів готівкою та понад 14 тисяч гривень на банківських рахунках.

У власності нової очільниці Ківерцівського району Алли Гонтар – будинок у селі Журавичі на 260,3 «квадрати», квартира у Луцьку на 63,2 квадратні метри, 0,1985 га землі, магазин на 214,9 «квадрати», гараж на 53,2 квадратні метри і туалет на 5 «квадратів». Чоловік володіє квартирою у Луцьку площею 71,1 метра квадратних.

Алла Гонтар