Ніч на 19 грудня для багатьох дітей вважається магічною. Адже саме тоді, доки малята солодко сплять – до них приходить Святий Миколай та дарує подарунки. І вже на ранок не тямлять себе від щастя тисячі дітей.

Велика кількість дарунків вимагає чималих інвестицій. У виданні Forbes підрахували, скільки повинен витратити святий Миколай на подарунки дітям, і прийшли до висновку, що, прийнявши українське громадянство, він увійшов би до десятки найзаможніших українців. Зокрема найчастіше Святий Миколай кладе дітям під подушку солодощі та іграшки. Неслухняні ж діти отримують різки. В Україні, за підрахунками Forbes, у грудні 2021 року сюрпризи від святого отримали понад 7 млн дітей, а їх середня вартість – $20. Втім, доки українці не мають одного благодійника, який би забезпечив забаганки усіх дітей – усе лягає на плечі батьків.

Робити свято для дітей у ніч з 18 на 19 грудня – добра українська традиція, якої дотримуються більшість сімей. Саме для яскравих емоцій та посмішок щастя на дитячих вустах дорослі проходять цілий квест, аби на ранок здивувати діток.

А що Миколай приніс волинянам цьогоріч – дивіться у сюжеті 12 каналу.