Щоб діти відчули свято: «Патріоти Волині» привезли подарунки у ліцей на Рівненщині
Представники благодійного фонду «Патріоти Волині» завітали в Острожець на Рівненщині. Із солодкими подарунками волиняни приїхали привітати з новорічними святами школярів та дошкільнят. Тут їх чекали, адже це добра й уже незмінна традиція, яку започаткував народний депутат Степан Івахів ще у 2011 році.
«Сьогодні ми знаходимося в Острожецькій школі. Для народного депутата Степана Івахіва ця школа в деякій мірі особлива, тому що тут навчався його найкращий друг Ігор Миронович Єремеєв, і для Степана Петровича за честь продовжувати ту ініціативу, яку започаткував Ігор Миронович. Тобто допомагати, підтримувати, опікуватися школою і новорічні подарунки не є винятком, тому що це саме те, чого діти найбільше чекають перед Новим роком, перед Різдвом», – каже директор благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк.
Організували виставу, запросили казкових ельфів та Санта Клауса, а дітки, звісно ж, розповідали новорічні віршики.
Діти ліцею та дитсадка в Острожці отримали 400 подарунків. Ще більше 20 тисяч солодких гостинців передали хлопчикам та дівчаткам 21-го волинського округу, який охоплює територію колишніх Ковельського, Ратнівського, Старовижівського й Шацького районів, а також Ковеля. Солодкий подарунок, запевняє Павло Самолюк, – це те, чого діти чекають найбільше, і те, що вони дістануть чи не з-під землі, якщо навіть знову не дай Боже не стане світла чи пропаде цукор.
Батьки школярів запевняють, атмосфера свята гарно відволікає діток він негативних новин, думок та емоцій.
«Для кожних з батьків важливо, щоб дитина була щаслива і посмішка важлива, тому діти мають бачити свято, а ми, дорослі, повинні про це турбуватися –розмірковує мама другокласника Любов.
«Дітки не винні в тому, що сталася війна, і їм дуже цікаво, і це єдине, що можна хоч трошки чимось їх розважити», – каже мама другокласниці Інна.
Одностайні з батьками й педагоги. Діляться переконанням: хлопчикам та дівчаткам такі свята необхідні, як повітря, адже додають дитинства й добра.
«Хоч трошки щоб вони могли забути про ті біди, про ті повітряні тривоги, які постійно лунають, щоб вони відчули свято, щоб вони пригадали, що таке свято, хто такий Санта Клаус, це дуже, дуже потрібно», – впевнена вчителька Острожецького ліцею імені Ігоря Єремеєва Надія Грабарчук.
Останні публікації
- Магістратура в IT: як стати спеціалістом у машинному навчанні та штучному інтелекті
- Макарони: асортимент і як вибрати ідеальний варіант
- Квитки на автобус Київ – Дюссельдорф: зручне бронювання з Rubikon
- Котел як серце системи опалення
- Збираємо домашній бургер: від булочки до начинки
- Курси англійської мови в Хмельницькому для всіх рівнів
- У МХП відзначили найкращих працівників агронапряму
- Що не можна передавати Новою Поштою з Польщі в Україну?
- Белек 2025: Пляжі, гольф і all inclusive для всієї родини
- Прогноз погоди на місяць Луцьк: що чекати у травні-червні 2025
- Ремонт кавоварки Делонгі: який сервіс обрати у Києві?
- Що краще: бігова доріжка чи орбітрек?
- Основні різновиди меблевої фурнітури
- Косметика оптом від COSMIC: асортимент і переваги для бізнесу
- Чоловічі кросівки Армані та кеди Ванс: стиль і комфорт
- Чому корейська сироватка для обличчя оптом від KEAUTY — ідеальний вибір для вашого бізнесу
- Що таке Твіч: аналітика нових трендів і як нові стрімери нарощують аудиторію
- Антикваріат онлайн: оцінка та продаж без зайвих зусиль
- Як BestRadio.FM змінює формат радіо онлайн: історія та інновації
- Які інструменти потрібні для роботи з металом?
- Зростання популярності мобільних аксесуарів в Україні
- Витоки популярності худі у чоловічій моді
- Скільки коштує посилка з Канади в Україну?
- Усе що варто знати про послуги комплексного ремонту квартири під ключ у Луцьку
- Яка різниця між тактичними і балістичними окулярами?
- Навчання водіння: покроковий гід для початківців