Мешканка Нововолинська Тетяна Куценко вже кілька років бореться з раком молочної залози, і ця боротьба дає результати: щоразу комп’ютерна томографія підтверджує, що ситуація змінюється на краще. Допомагає жінці препарат «Ібранс», на який щомісяця треба близько 40 тисяч гривень.

Про це вона розповідає на своїй сторінці у фейсбуці.

“Є ліки ,які рятують мене від 4 стадії раку ,маю двох неповнолітніх доньок, заради них і живу, “виживаю”, але мені потрібно постійно робити аналізи в платних лабораторіях, КТ, лімфостаз руки (видалили 10 лімфовузлів під рукою) потрібно стримувати теж недешевими ліками, таргет “Ібранс “, ціна по знижці 40000 грн,який мені допоміг, не закупляє МОЗ”, – пояснила жінка.

“Я буду вірити що моя вся боротьба ,мій вчинок не скласти руки одного разу стане комусь в нагоді і щось вийде змінити ситуацію. Скоро в мене ПЕТ КТ,яке обійдеться в 25000 грн ,але потрібно знову буде придбати упаковку “Ібрансу”. Коли я жила до хвороби ,мої мрії були на роки в перед ,але зараз вони тільки про новий день ,місяць без переживань ,щоб знати ,що в мене є ліки жити…просто жити наступний місяць», – зазначила Тетяна.

Реквізити для допомоги: Приватбанк 5168757408871814 або 5168755106641083 Куценко Тетяна