1 вересня – це новий етап у житті кожного школяра. Закінчується безтурботне літо, повертається режим, уроки, домашні завдання. Традиційно свято Першого дзвоника супроводжується урочистими лінійками і довгими промовами. Але в приватній альтернативній школі “Портал” усе по-іншому! Новоспеченим учням та їхнім батькам влаштували справжнє свято. 

Заклад почав працювати рік тому, тоді  набрали групи дошкільнят. А нині школа приймає вже учнів-першачків. “Портал” кардинально відрізняється від традиційних шкіл. І зміни помітні вже з першого дня!

Розпочалося свято Першого дзвоника у “Порталі” з вітання новобранців. Далі вони пішли займатися з аніматорами, їхні батьки у цей час проходили веселу вікторину. Потім усі разом загадували бажання і відпускали в небо кульки.

У закладі передбачено багато мистецьких заходів для дітей та їхніх батьків. Тож вже першого дня усі охочі долучилися до створення особливої карти України.

До слова, вже 1 вересня учнів чекали перші уроки. Тож після розважальної частини щасливі малюки, повні ентузіазму, взялися за науку.

“Портал” – це не просто приватна школа, це заклад альтернативної освіти. Окрім стандартної шкільної програми, тут вивчають предмети, потрібні для життя і розвитку. А ще дітям влаштовують регулярні майстер-класи!

“Ми додаємо альтернативні предмети. Є театральне мистецтво, є музика, є фінансова грамотність, є філософія. Іноземні мови: не лише англійська, але й польська, на факультативі можуть бути німецька та іспанська”, – ділиться Інна Козак.

Таким був перший день навчання у “Порталі”. Розваги, вікторини, виступ запрошеної виконавиці точно залишаться у пам’яті дітлахів та їхніх батьків. Та головне було наприкінці – коли кожен новоспечений учень сказав, що хоче прийти до школи й наступного дня. Бо вже з першого уроку  зрозуміли – попереду море цікавих відкриттів, які вони робитимуть разом із рідною школою “Портал”.

Контакти

За більш детальною інформацією про “Портал” звертайтеся:

Телефони: 099 44 27 554; 097 30 97 972

Пошта:  portal.school.edu@gmail.com

Фейсбук: https://www.facebook.com/portal.school/