На Волинь завітали юні волонтери зі Львову, які разом з іншими благодійниками фонду “Вектор надії” об’їздили чимало прифронтових територій на сході України. Цей Фонд офіційно працює лише три місяці. Щоправда, самі його ініціатори “волонтерять” з 2015 року.

Діти відвідали три навчальних заклади Княгининівської ОТГ, де розповідали школярам про найяскравіші моменти зі своїх поїздок на Схід. Волонтерка Діана каже, що наважилася відвідати “гарячі точки” після відвідин батька, який на той час перебував на службі.

Артема Шевчука так захопила благодійна акція, що хлопець навіть пожертвував подарованими на день народження грішми, аби привезти сюрпризи діткам, які постійно чують постріли.

Юний волонтер Максим Доманицький був вражений теплим прийомом у Новоайдарі, Щасті та інших містечках.

Розповіді львів’ян захопили учнів Княгининівського ліцею. Школярі підготували подарунки – канцелярські вироби, аби волонтери передали їх діткам на Схід.

Загалом, розповідають волонтери, поїздки були небезпечними. Дорогою часто ламалися автомобілі і групі благодійників постійно був необхідний супровід правоохоронців, адже до складу делегації входили діти, а обстріли могли початися будь-якої миті.