У кожній школі намагаються розвивати дитячий потенціал різноманітними позакласними гуртками. У навчальному закладі села Городок, що у Маневицькому районі, діти творять справжні дива зі моху.

Очільниця школи та гуртка каже, що все почалося із картинки у соцмережі, яка спонукала зробити схожий виріб зі скандинавського моху власноруч.

За нелегку справу взялися вихованці учнівського лісництва. Ніна Михайлівна розповідає, що пробували використовувати різні мохи: зозулин, папоротевий та ісландський, однак найбільше підійшов так званий оленячий ягель. Найголовніше, кажуть юні майстри, правильно його законсервувати.

Після всіх маніпуляцій мох має тиждень постояти у теплому місці – тоді він набуде необхідного кольору і буде придатний для використання. Такий підготовлений мох називають стабілізованим.

Виробами з нього школярі прикрашають класні кімнати, а найкращі насилають на різні конкурси. Директорка Ніна Терещенко каже, що перевага таких предметів еко-дизайну у тому, що стабілізований мох не потребує догляду і зберігає декоративність до восьми років. Також городоцькі учні практикуються виготовляти експозиції із сукулентів.