Учениця луцької гімназії №18 Дарина Лучик стала однією з авторів ілюстрацій до книги про ковід, створеною Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Книга «Мій герой – це ти», створена ВООЗ та іншими організаціями, допомагає дітям в усьому світі зрозуміти краще пандемію COVID-19. За мотивами книги діти пишуть казки та твори англійською, що допомагає їм управляти хвилюванням та засвоїти важливі правила безпеки, – йдеться на сторінці World Health Organization Ukraine.

Дарина Лучик, учениця 6 класу Луцької гімназії №18, надихнулася історіями з книги. Дарина не лише написала історію про те, кого вважає своїм героєм, а й зліпила з пластиліну персонажів.

“Мої батьки — мої герої. Вони завжди дбають про мене. Ми готуємо смачні страви з мамою і займаємось спортом з татом. Батьки розповіли мені, як поводитися на карантині. Я хочу поділитися своїми знаннями з усіма дітьми. Потрібно тримати дистанцію, мити руки з милом протягом 40 секунд і дезінфікувати руки. Також потрібно носити маски,” — написала Дарина Лучик.