Шляхами Лесі – на сучасний лад. Помандрувати визначними місцинами життя і творчості відомої поетеси тепер значно простіше. Чи не усі їх вже відвідав рівненський фотограф Олександр Харват. Усе зазнімкував і зібрав в одному виданні, аби подорожувати ними могли й інші. У кількох містах книгу вже представив, сьогодні презентував і на малій батьківщині Косачів.

Пройтися шляхом Лесі, хоч і візуально, може кожен. Найвизначніші місця у житті поетеси відтворив у світлинах та зібрав у фотовиданні фотохудожник з Рівного Олександр Харват.

“Ми пройшли-проїхали шляхами Лесі Українки, де вона була в Україні. Це і Новоград-Волинський, і Рівненщина, і Волинь. Це Італія, це Грузія, це Польща. Є світлини з Росії”, – каже автор.

Цей творчий проєкт пан Олександр спершу замислював, як виставку.  Але згодом зупинився на мобільнішій версії – фотоальбомі. Запевняє: про Лесю говорити треба більше і частіше.

Кілька примірників фотовидання автор подарував музею Лесі Українки у Волинському національному університеті. Охочі книгу зможуть придбати.