Колишній російський шпигун Сергій Скрипаль перебуває у критичному стані. Підозрюють отруєння невідомою речовиною. В останні роки чоловік з родиною проживав у Об’єднаному королівстві. Як повідомив Скотленд-Ярд, у неділю у містечку Солсбері в торговому центрі знайшли двох людей без свідомості – 66-річного чоловіка та 33-річну жінку.
І хоч правоохоронці не називають імен постраждалих, але британські ЗМІ впевнені, що йдеться саме про Сергія Скрипаля. Друга жертва, ймовірно, його дочка.

Після інциденту поліцейські в захисних костюмах оглядали територію торгового центру, де знайшли пару. Незадовго до отруєння Скрипаль звертався до поліції, однак причина – невідома.
Сергій Скрипаль є відставним офіцером розвідки Російської Федерації. У 2006 році Московський окружний військовий суд засудив його до тринадцяти років за шпигунство на користь Британії. Інкримінували передачу списку російських шпигунів, які працюють під прикриттям у Європі. У 2010 році його помилував тодішній президент Російської Федерації Дмитро Медведєв. І Сергія Скрипаля видали сполученим Штатам Америки – у рамках обміну агентами. Сусіди також розповіли, що екс-шпигун РФ купив будинок у Солсбері в 2011 році приблизно за 350 тисяч фунтів стерлінгів. А у 2012 – його дружина загинула в автокатастрофі.