На вихідних до Луцького зоопарку невідомі чоловік та жінка підкинули п’ятьох цуциків. Першу ніч малюки провели у кімнаті сторожа, наступну – у кабінеті ветеринара. У зоопарку пояснюють: у них не притулок для домашніх тварин, подіти чотирилапих ніде! Тож нині цуценята у КП “Ласка”, вони чекають на нових, більш відповідальних та люблячих господарів.

У притулку побували журналісти 12 каналу

Крихіткам – ледь виповнився місяць. Від теплого маминого боку їх винесли в холодну ніч і просто викинули. Горе-господарів, які так позбулися від небажаного поповнення, зафіксувала камера відеоспостереження.

“Всі працівники зоопарку це добрі люди, сторож не зміг лишити тварин на ніч там, де їх залишили, тому що і машини їздять по парку, і є собаки, які можуть їх роздерти”, – ділиться директорка зоопарку Людмила Денисенко.

Залишити підкидьків у зоопарку не дозволяють ні правили, ні ресурси. У звіринці розповідають, це не перший випадок і, побоюються, що не останній. А за добу відповідальних нових господарів для п’ятьох цуциків знайти неможливо.

Тож тварин відвезли у комунальне підприємство “Ласка”.

Поки у притулку для п’ятьох підкидьків шукають нових господарів, у зоопарку просять допомогти упізнати тих, хто цуценят підкинув. Крім, як ославити за негідний вчинок,  обіцяють і консультацію щодо кардинальної контрацепції для їхньої собаки. Якщо підкинутих малих заберуть у родину, згодом їх стерилізують безоплатно, – пообіцяли у притулку “Ласка”.