У патрульній поліції розповіли, що водій маршрутки, якого поліцейські затримали у Луцьку, не хотів пред’являти документи для встановлення особи, агресивно поводився та лаявся до поліції.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Патрульної поліції Волинської області.

Нагадаємо, інцидент стався 6 листопада на вулиці Ковельській.

За словами патрульних, близько 9-ї ранку екіпаж побачив маршрутку «Богдан», водій якої був без засобів індивідуального захисту. Мовляв, цим він порушував вимоги обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених у Постанові КМУ від 9.12.2020 №1236.

«Вказаний транспортний засіб було зупинено на підставі п. 3 ч. 1 ст. 35 Закону України «Про Національну поліцію». Під час спілкування з водієм останній не пред’являв документи для встановлення особи, грубо та агресивно себе поводив у присутності пасажирів, виражався нецензурною лайкою до працівників поліції. З метою забезпечення провадження у справі про адміністративне правопорушення водія було попереджено, що його буде затримано, однак водій на законні вимоги працівників поліції не реагував», – йдеться у повідомленні.

У результаті водія затримали. Патрульні запевняють, що медики оглянули чоловіка та не виявили серйозних травм.

На місці працювала слідчо-оперативна група.

«Дані 30-річного водія врешті вдалося встановити та скласти адміністративні матеріали відповідно до вчинених правопорушень за ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей), ст. 173 (Дрібне хуліганство) та ст.185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) КУпАП», – розповіли у поліції.