Станом на 2 листопада на Волині навчаються дистанційно 60 шкіл.

Про це стало відомо із програми «Актуально» на 12 каналі 2 листопада.

За словами заступниці начальниці управління освіти та науки ОДА Тетяни Соломіної, є школи, у яких тривають осінні канікули, школи, де навчаються дистанційно, а також освітні заклади, де навчальний процес відбувається у звичайному режимі.

Таку розбіжність вона пояснює тим, що початок канікул у різних школах припав на різні дні. Одні заклади пішли на відпочинок 25 жовтня, як і планували, інші – 18 жовтня, адже Міністерство освіти і науки рекомендувало розпочати канікули раніше у зв’язку з високою захворюваністю на ковід. А є школи, у яких канікулярний період оголосили ще 11 жовтня у зв’язку зі зниженням температури у навчальних приміщеннях.

Відповідно у деяких школах канікули вже закінчилися, а в деяких ще тривають, адже МОН рекомендувало продовжити канікули до 7 листопада.

«Станом на 2 листопада ми маємо 26 закладів, які не мають показника 80% охоплення щепленнями, і вони навчаються за дистанційною формою. 34 заклади мають показник 80%+, але навчаються дистанційно у зв’язку з певними застереженнями, передбаченими законодавством, тобто є діти, які захворіли, певна кількість класів пішла на самоізоляцію, але освітній процес не призупинили. І є заклади, які перебувають на канікулах, – це близько 60% від загальної кількості (загалом у нас 562 заклади). Решта шкіл навчаються у звичайному режимі відповідно до того порядку, який вони встановили і затвердили педагогічною радою», – розповіла Тетяна Соломіна.