13 березня новий фуд-хол від відомого ресторатора тепер можна відвідати у Києві за адресою Дніпровська Набережна, 16-б на АЗК WOG! 

Усі бестселери в одному місці: запашний біляш з БПШ, соковитий фірмовий дабл чізбургер з Dogz&Burgerz, культовий сидр з «Білого Наливу» – усе це тепер зможе спробувати кожен гість!

Швидко, зручно, смачно, бо ми цінуємо кожну твою хвилину!

На цьому гарні новини не закінчуються!

Наприкінці березня планується відкриття фуд-холу Gastrofamily Market.

на АЗК за адресою Стеценка, 21, який має об’єднати 5 різних ресторанних концепцій від Дмитра Борисова: БПШ, Pinzarella, Mushlya, Dogz&Burgerz та бар «Білий Налив» .

Дмитро Борисов, відомий київський ресторатор, розповів, як виникла ідея створення фуд-холів: ” АЗК WOG давно і успішно працюють над тим, аби їхні заправки давали гостям якомога більше цінностей: зокрема, на рівні смачної готової їжі, кави, тощо. А ми зі свого боку вже більше 10 років займаємося розвитком гастрономічної культури та маємо дуже високий рівень експертності в цьому. Ми об’єдналися, щоб перетворити заправки на ще одне унікальне місце, де можна задовольнити цілий спектр потреб, окрім заправитись пальним: смачно поїсти, провести час з близькими, взяти їжу або напої з собою, тощо. Певен, що можливість з’їсти на заправці величезну соковиту шаурму з куркою на 69 грн, свіжі устриці, казанок мідій, бургер зі стейком тунця та римську пінцу з прошуто додасть неабияку додаткову цінність для гостей АЗК!”

Максим Пятаков, керівник дирекції громадського харчування WOG:

“Кафе при заправках – зручний і доступний варіант, який ще й допомагає економити час. Основні задачі для АЗК – це забезпечити відвідувачів якісним сервісом, а тепер ще й надавати клієнтам більш широкий вибір в меню, ввівши в нього ресторанні страви. Вибір партнера був очевидний – «Сім’я ресторанів Діми Борисова» ставить дуже високу планку вимог до якості продуктів і готової продукції. Окрім того, заклади можуть забезпечити широкий асортимент страв та швидке обслуговування, що не менш важливо.

Тримайте руку на пульсі та слідкуйте за новинами, щоб не пропустити відкриття нових фуд-холів на АЗК WOG!