Наталія Заячківська – незряча. Разом із чоловіком жінка виховує двох дітей, і обожнює готувати для них різні смаколики. Сама ліпить вареники, випікає печиво та інші десерти. Нині жінка взялась за випікання пирога із абрикосами. Каже – на своїй кухні може приготувати будь-які десерти, оскільки тут їй дуже зручно, і всі необхідні для цього речі – під рукою.
Під час кожного з етапів приготування жінка заглядає до книги з рецептами шрифтом Брайля, яку нещодавно видали у луцькому видавництві Брайль Студіо. Тут – понад п’ятдесят рецептів десертів, які може приготувати будь-яка господиня. Декілька незрячих лучанок погодились взяти участь у проекті від видавництва та власноруч відтворити декілька страв. Наталія розповідає – загалом камери не дуже любить, проте, погодилась взяти участь в експерименті, аби більше людей побачили – для незрячих господинь не проблема приготувати смачну випічку.
За словами жінки, у незрячих є свої секрети приготування. На кухні кожна річ має визначене місце. Чи готова випічка, визначають за запахом та за дотиками. Стверджує – якщо легко постукати по готовому пирогу, то він видає специфічний звук, наче картонна коробка. Також жінка досконало знає, як працює вся кухонна техніка. У цьому проекті жінку підтримав її чоловік Іван, який живе з нею вже 26 років. Він – також незрячий. Готовий абрикосовий пиріг можна буде скуштувати на презентації книги рецептів, що відбудеться шостого липня. Господиня обіцяє – пиріг зможуть скуштувати всі охочі.