Загадкова смерть в луцькому готелі. У середу, 13 листопада, в “Срібних лелеках” знайшли тіло чоловіка. Тоді правоохоронці коментувати відмовилися.

Тож ЗМІ зверталися до своїх джерел. Повідомляли про розкидані перуки у номері, падіння зі сходів, побиття, наркотики, піротехічні гранати. Версії були різні. Натомість в поліції цю інформацію не підтвердили. Гранати були несправжні, а приблизно такі, як для гри у страйкбол.

Потерпілому було 32. Оселився в двоповерховому люксі, хоч сам і місцевий. В поліції підтвердили, що гостей у номері не було. Тіло знайшли на балконі. Його відправили на експертизу. Найімовірнішою причиною смерті правоохоронці називають серцевий напад. А от про те, чи був чоловік під алкоголем чи наркотиками – не кажуть. У готелі від коментарів теж ввічливо відмовилися.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею, в якій йдеться про умисне вбивство. Кажуть, така процедура і це не означає криміналу. Найімовірніше, причина смерті – нещасний випадок, але це ще потрібно довести. Тож слідство і судмедекспретриза тривають.