Смерть двадцяти п’яти-річного Дмитра Листовничого у луцькому слідчому ізоляторі спричинила чималий резонанс. Численні травми, вибита ключиця та дірка в голові – саме так описують тіло мертвого юнака у ЗМІ. Проте, судмедексперти кажуть, що причина смерті – гостра ниркова недостатність.
Як кажуть у СІЗО,  чоловік мав алкогольну залежність і перебував на обліку в нарколога. Сидів в одиночній камері, так як через відсутність алкоголю у нього почалась біла гарячка.

А всі тілесні ушкодження були заподіяні ним самим під час нападу хвороби, стверджує начальник пенітенціарної установи, Сергій Киреєв. Більше того – за його словами – Листовничого взагалі не можна було відправляти у СІЗО.

В обласному наркодиспансері підтверджують, що в стані білої гарячки людина і справді може нанести сама собі тілесні ушкодження. Крім того, зазвичай хвороба починається за три-чотири дні після припинення вживання алкоголю. А у деяких випадках, може початися й за тиждень.
Наразі, слідство ще не завершене. Відкрите кримінальне провадження. Працівники ізолятору в справі проходять як свідки. Відповідні факти щодо підробки медичних документів у Володимир-Волинській лікарні будуть передані до прокуратури, кажуть у СІЗО.