У Луцьких тролейбусах не попереджають через гучномовець про те, що двері будуть відчинятися чи зачинятися, пасажирам навіть не чути, яка зупинка − оголошують дуже тихо.

Хоча згідно наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, − перед зачиненням дверей треба постійно робити оголошення “Обережно, двері зачиняються”.
Проте у керівництві ЛПЕ проблеми в цьому не бачать.

Натомість Луцьк − місто, яке на власному досвіді мало б зрозуміти наскільки виконання цієї норми є важливим. Через нехтування простого правила уже трапилась трагедія − під колесами тролейбуса загинула жінка. Аварія трапилась на зупинці: “Київський майдан” у вересні минулого року.

Суд у цій справі з’ясував, що на зупинці водій не переконавшись, що всі пасажири вийшли, та не оголосивши по гучномовцю, що двері зачиняються − рушив. Як наслідок − дверима затиснуло лікоть пасажирки, яка виходила із салону, вона впала на проїжджу частину дороги та потрапила під заднє колесо тролейбуса, через отримані травми − жінка померла.

Керівник підприємства електротранспорту каже, що постійно проводить наради із персоналом і сам роз’яснює їм, що потрібно бути уважнішими та обережнішими.
Однак, про оголошення в салоні тролейбусів − мови не йде.
Наразі, Луцький міськрайонний суд засудив водія. Він отримав 3 роки умовного покарання та продовжує працювати в Луцькому підприємстві електротранспорту.